Важлива подія: сьогодні 21 родина закарпатських військових отримала сертифікати на житло

"Вручили їх спільно із заступником міністра у справах ветеранів України Фархадом Фархадовим.
Дім – дуже важлива частина життя кожного з нас. Це місце, де поряд найрідніші люди, де були найщасливіші моменти, де живуть цінні спогади, сімейні реліквії. Тут завжди чекають і люблять. Щоб наші захисники могли придбати собі омріяне житло, з державного бюджету Закарпаття отримало субвенцію у розмірі 49 млн 255 тис. грн.
Вручення сертифікатів на житло стало можливим завдяки Президенту України Володимиру Зеленському, Кабінету Міністрів України, Міністерству у справах ветеранів України за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках реалізації інструменту Ukraine Facility.
Символічно, що такий захід відбувся у День Української Державності. Адже саме завдяки військовим та ветеранам, їхній героїчній боротьбі наша країна зберегла свою державність і продовжує відстоювати незалежність.
Держава на всіх рівнях підтримує захисників, ветеранів та їхні родини, діє низка програм та ініціатив. І сертифікати на житло – серед них.
Дякуємо Президенту України, Уряду, профільному міністерству та партнерам за можливість реалізувати такий важливий проєкт.
Для українця Батьківщина починається із сім’ї та рідного дому. Є дім, і буде вільна Україна", - написав Білецький.




















До теми
- Закарпаття під атакою БПЛА, у кількох громадах пролунали вибухи
- У Закарпатській обласній лікарні виконали складну мікрохірургічну операцію військовому із Запоріжжя (ФОТО 18+)
- В Ужгороді триває фінал Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2026»
- Через негоду на Закарпатті без світла залишились 33 населені пункти
- В Ужгороді провели День спільнодії «Ти як? Формула стійкості вступників», присвячений підтримці школярів під час підготовки до НМТ
- Понад дві доби виборювали ліс від вогню! Пожежу поблизу селища Воловець повністю ліквідовано (ФОТО)
- В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
- Карпатський лісовий офіс: лісову пожежу поблизу селища Воловець локалізовано (ФОТО, ВІДЕО)
- Системні «відкати» від підприємця: на Мукачівщині затримано сільського голову при отриманні неправомірної вигоди
- На Закарпатті засідала рада Української корпорації з виноградарства і виноробної промисловості
- В Ужгороді відбудеться обласний фестиваль кар’єри "Платформа твоїх можливостей-2026"
- «Закарпаття у роки Другої світової війни» – в Ужгороді відкриють оновлену експозицію
- «Тариф» за проїзд у прикордонну зону: на Закарпатті підозрюють прикордонників
- В Ужгороді – фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
- Напередодні Дня прикордонника України вітали з професійним святом особовий склад 27 прикордонного загону імені героїв Карпатської Січі
- На Закарпатті селищний голова підозрюється у схемі «каскадних» договорів у закупівлях електроенергії
- Хаб добра в Берегові: як церква, влада і люди об’єдналися заради допомоги
- На Львівщині лісівники Карпатської філії провели практичні протипожежні навчання
- Міський голова Богдан Андріїв долучився до ініціативи підтримки матерів полеглих захисників
- В Ужгороді відзначили переможців освітньо-туристичного конкурсу «Скарби Срібної землі»

До цієї новини немає коментарів