На Закарпатті прикордонники затримали двох переправників та чоловіка, якого вони везли до кордону з Угорщиною

Оперативні співробітники Чопського прикордонного загону ліквідували канал незаконного переправлення осіб призовного віку через державний кордон, який функціонував в межах Закарпаття.
У співпраці зі співробітниками СБУ та за процесуального керівництва Ужгородської окружної прокуратури прикордонникам вдалося затримати провідника та його пособника під час безпосереднього переправлення через українсько-угорський кордон 22-річного жителя Івано-Франківська.
Правоохоронці встановили, що зловмисники сконтактувалися з «клієнтом» через соцмережі та зобов’язалися доправити його до Угорщини за грошову винагороду у розмірі 5500 доларів США. Юнака зустріли у визначеному місці, поселили в одному з готелів у місті Свалява, а потім автомобілем доставили до прикордонного населеного пункту Дийда.
Ділків і їхнього «клієнта» затримали на околиці села після передачі останнім коштів за послугу. Переправникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». Юнака, який мав намір незаконно перетнути кордон, притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.204-1 КУпАП.
Слідчі дії тривають.
До теми
- Рік вважався безвісти зниклим – в Ужгороді попрощалися із 47-річним солдатом Віталієм Лакатошем
- На Закарпатті з початку місяця виявили майже 3000 порушень швидкісного режиму
- На Закарпатті судитимуть держреєстратора за незаконне вилучення майже 5 га земель лісового фонду
- «МВС Незламні»: басейн для реабілітації поранених захисників відтепер запрацював на Закарпатті
- Берегівські поліцейські знешкодили канал збуту метамфетаміну: вилучено партію наркотовару
- В Ужгороді правоохоронці викрили контрафактне виготовлення цигарок у гаражі: триває досудове розслідування
- Завтра в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Миколою Лошаком.
- Замок у Середньому реставрують в рамках транскордонного проєкту
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 40-річним головним сержантом, інспектором прикордонної служби Василем Шкобою
- «Закарпатське різьбярство у вимірах минулого й сучасності» - в Ужгороді відбувся круглий стіл
- На Закарпатті для військових та їхніх родин організували день віднови з елементами іпотерапії
- На Рахівщині 11-місячна дитина отримала опіки 40% тіла
- Повернувся додому після полону: на Мукачівщині зустріли земляка
- В області спалах небезпечної паразитарної хвороби, яку розповсюджують собаки і коти. Як уберегтися?
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим захисником
- В Ужгороді вперше відбудеться культурний етнофестиваль «Цвіт Папороті»
- За клопотанням прокурора взято під варту підозрюваного у підпалі храму в селі Паладь-Комарівці
- Восьмеро громадян Чехії незаконно потрапили в Україну – їх затримали прикордонники
- Обласний краєзнавчий музей ім. Т. Легоцького посилює фізичну та інформаційну доступність
- Подвійна ДТП у Мукачеві: водій-винуватець їздив напідпитку
До цієї новини немає коментарів