Американські хірурги спільно з медиками Закарпатської обласної дитячої лікарні провели 34 операції за тиждень

Спільно з місцевими лікарями вони провели 34 оперативні втручання дітям із вродженими вадами та складними патологіями кінцівок. Усі операції були безкоштовними.
У першій операційній працювали хірурги з Children’s Hospital of Philadelphia — доктори Оксана Джексон та Девід Лоу, а також дитячий хірург Закарпатської ОДЛ Ян Шелельо. Вони прооперували 17 дітей із розщілинами губи та піднебіння, аномаліями вушних раковин, щелепи та лицевого черепа.
У другій операційній пластичний хірург із США Шон Менденхолл (штат Юта) разом із командою дитячих ортопедів-травматологів Юрієм Дем’яном (старшим і молодшим), Михайлом Щербаком і Петром Плешею провели ще 17 операцій. Йшлося про вроджені вади кистей і стоп, наслідки травм, опікові рубці, прояви ДЦП та ураження периферичних нервів.
Якісне знеболення, моніторинг стану пацієнтів та безпечне пробудження забезпечили завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Антон Кізман і лікарка-анестезіолог Діана Кізман.
Постановку вентиляційних шунтів пацієнтам з проблемами слуху та мовлення здійснив завідувач отоларингологічного відділення Юрій Ошуст.
Усі хірургічні втручання супроводжували професійні операційні медичні сестри, які дбали про стерильність, інструменти та асистували лікарям. Післяопераційний нагляд забезпечували сестри хірургічного та ортопедичного відділень.
Американські спеціалісти вже багато років підтримують маленьких пацієнтів Закарпатської ОДЛ. Зокрема, докторка Оксана Джексон оперує тут понад 12 років.
Адміністрація лікарні подякувала колегам за багаторічну співпрацю. Наступний візит американської команди очікується на початку наступного року.
До теми
- Перші 29 Aple iPhone 17 Pro не здолали митний контроль на Закарпатській митниці
- Поліція Воловця затримала наркоторговця – зловмисника впіймали під час передачі «товару»
- “Швидка допомога” для втечі за кордон: на Тячівщині судитимуть переправників
- На Хустщині виявили незаконно облаштовані 11 рибних ставків
- На Закарпатті судитимуть підозрюваного в диверсії
- За матеріалами СБУ та Нацполіції судитимуть підпалювача храму на Закарпатті
- За підтримки поліції Закарпаття в області для Захисників доступна вже друга локація для акватерапії
- Закарпаття знову опинилося на останньому місці у рейтингу областей за результатами НМТ-2025
- Звільнені з полону бійці 128-ї закарпатської бригади отримали відзнаки "Срібний едельвейс"
- Троє прикордонників Чопського загону отримали державні і відомчі нагороди
- На Закарпатті рятувальники допомогли туристу, якому стало зле під час сходження на гору Близниця
- На Тячівщині прокурором доведено вину сина у зґвалтуванні матері. Чоловіка засуджено до 6 років ув’язнення
- На Ужгородщині розшукали водійку, яка покинула місце ДТП
- В Ужгороді відзначили нагрудним знаком “За розвиток Закарпаття” представників культури, освіти та медицини
- Сигарети на 35 тисяч, авто на 900 тисяч гривень: на Закарпатті митники вилучили «Спрінтер» контрабандиста
- Під час сесії обласної ради відзначили закарпатських військових
- Безкоштовний концерт “Крок назустріч мрії” відбудеться в Ужгороді
- Чотири студентки УжНУ отримуватимуть академічну стипендію Президента України Володимира Зеленського
- У 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді діє школа підготовки операторів БПЛА
- Ужгородку Крістіну Петрулич нагородили званням "Герой – рятувальник року"
До цієї новини немає коментарів