В Ужгороді вчетверте проходить міжнародний фестиваль «Кіно сусідів»

Подію організовує команда KyivMusicFilm у співпраці з формацією BOO (Чехія), Варшавською кіношколою (Польща), The Ad Arte Foundation (Польща), формацією Kino Usmev (Словачина) та Національним кіноінститутом Угорщини (Угорщина) за підтримки Румунського культурного центру та Посольства Австрійської Республіки в Україні.
Проєкт співфінансується урядами Чеської Республіки, Угорщини, Польщі та Словаччини в межах Вишеградського гранту від Міжнародного Вишеградського фонду, місія якого – просування ідей сталого регіонального співробітництва в Центральній Європі.
У цьогорічній фестивальній програмі – сучасні стрічки зі Словаччини, Угорщини, Чехії, Австрії, Польщі та Румунії. Їх демонструють безкоштовно за попередньої реєстрації.


Перші покази вже відбулися напередодні, зокрема, в атмосферному кінотеатрі просто неба – внутрішньому дворику Ужгородського замку, відвідувачі якого мали нагоду переглянути угорську документальну анімацію «Блакитний пелікан» Ласла Чакі.
До 10 серпня на кіноманів чекає знайомство з низкою цікавих фільмів, а також інші тематичні заходи, що відбуватимуться в різних локаціях, серед яких і обласні заклади культури – Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім.Т.Легоцького й Закарпатський музей народної архітектури та побуту.
Деталі – в організаторів: https://www.kinosusidiv.com/ua/schedule.
До теми
- Завтра в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 48-річним сержантом Василем Голінкою
- Завтра в Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- Aqua Fest – інтерактивна наукова екоподія для молоді відбувається сьогодні в Ужгороді
- Що буде на Aqua Fest в Ужгороді: повна програма інтерактивної наукової екоподії
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Увага водіям: обмеження руху в Ужгороді на вулиці Академіка Шпеника 21 березня
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування
- Масштабний проєкт зі збереження унікальної пам’ятки сакральної архітектури реалізують на Закарпатті
- Виставку графічних робіт Едіт Нігріні презентували в Генеральному консульстві Угорщини в Ужгороді
- Ужгородський скансен запрошує на тематичну екскурсію з елементами реконструкції «Свято першої борозни»
- Будівлю Єврейської синагоги з села Великі Ком'яти перевезуть у скансен в Ужгороді
- «Книги на лінії фронту» – в Ужгороді відкрилася фотовиставка Владислава Товтина
- Трагедія в Ужгороді: у квартирі знайшли мертвою жінку
- «Кілька днів свободи, що стали символом»: в Ужгороді відзначили річницю Карпатської України
- Хор «Кантус» запрошує слухачів у захопливу подорож світом німецької вокальної музики XIX століття
- В Ужгороді презентували книги про Карпатську Україну

До цієї новини немає коментарів