На кордоні зі Словаччиною затримали групу правопорушників

Прикордонники Чопського загону зупинили за двісті метрів від держрубежу трьох чоловіків, які намагалися у незаконний спосіб перетнути українсько-словацький кордон.
Правопорушників виявили біля загороджувального паркану. Прикордонний наряд відділу «Ужгород», який патрулював неподалік, помітив, що невідомі наближаються до загороджувального паркану. Двоє з них, побачивши правоохоронців, намагалися вдатися до втечі. Їх затримали поблизу місця виявлення. Правопорушники мали з собою газові балончики для відлякування службових собак та бокорізи.
Третій запевняв прикордонників, що він не мав наміру перетинати кордон, є таксистом та привіз інших двох, виконуючи замовлення доставки. У ході подальших перевірочних заходів прикордонники встановили, що усі троє знайомі між собою. Вони перетинали кордон за вказівками спільного переправника. За грошову винагороду останній надав чоловікам маршрут і керував їхніми діями дистанційно. Водій, що назвався таксистом, орендував автомобіль саме з тим, щоб разом з іншими дістатися кордону.
Затриманих доставили у прикордонний підрозділ з метою складання відносно них адміністративно-процесуальних документів за ч.2 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Їх справи буде передано до суду.

До теми
- «Ціна свободи»: в Ужгородському замку відкрили інсталяцію-реквієм
- Дві небезпечні знахідки за день: на Ужгородщині виявили гранати часів Другої світової
- Уже двоє загиблих у ДТП на Хустщині: прокуратура в суді клопотатиме про тримання водія під вартою
- Гранату часів Другої світової війни знайшли просто на туристичному маршруті на Рахівщині
- На Хустщині зіткнулися Skoda, вантажівка та автобус: загинула 17-річна дівчина, семеро людей у лікарні
- СБУ затримала на Закарпатті ділка, який організував канал незаконного переправлення ухилянтів за кордон
- В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Сергієм Москалевичем
- У річки басейну Тиси вселили майже 70 тисяч мальків струмкової форелі
- У серпні на Закарпатті 21 водія притягнули до відповідальності за нетверезе керування
- Екологічна інспекція зафіксувала порушення на території Солотвинського солерудника
- Посвідчення УБД для конспірації та 6000 доларів за «трансфер» до Румунії: на Закарпатті викрито дві схеми незаконного переправлення
- 44 рятувальники та лісівники, 4 одиниці техніки: на Хустщині понад добу гасили лісову пожежу
- Майже тисяча гектарів вигоріла: на Закарпатті з початку року сталося 1767 пожеж в екосистемах
- «Ціна свободи»: в Ужгородському замку відкриють інсталяцію на честь полеглих Захисників України
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 46-річним захисником України, лейтенантом Сергієм Івановим
- До 7 років ув’язнення засуджено жителя Чинадійова, який пограбував пенсіонерку
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Захисником
- За клопотанням поліції Сваляви суд взяв під варту підозрюваного у шахрайстві із заставою у розмірі 28,6 мільйона гривень
- Місцеві допомогли мотоциклом, рятувальники — евакуювали: на Свидовці туристу стало зле
- Загибель дитини на на Ужгородщині: 19-річного водія взяли під варту без права на заставу
До цієї новини немає коментарів