За $10 тисяч і під рясами: на Закарпатті священнослужитель хотів перевезти військовозобов’язаного через кордон

За інформацією оперативних співробітників загону, прикордонний наряд в Ужгородському районі зупинив для перевірки автомобіль «Mercedes», який рухався у напрямку кордону. Кермував легковиком 50-річний чоловік, який надав прикордонному наряду для перевірки посвідчення священнослужителя одного з монастирів Закарпаття.
Під час огляду транспортного засобу прикордонники знайшли у ньому ще одну особу. Аби провезти повз контрольні пости непоміченим, монах сховав «пасажира» на задньому сидінні під рясами. Той виявився 41-річним жителем Сумщини.
У ході опитування водій зізнався, що сконтактувався з чоловіком через спільних знайомих і зобов’язався довезти його до кордону зі Словаччиною за грошову винагороду у розмірі 10000 доларів США. Останній мав розрахуватися за оборудку після вдалого перетину держрубежу. Монах забрав сумчанина у Києві і сховав під обрядовим вбранням.
На місце затримання викликали слідчо-оперативну групу Нацполіції. У діях священнослужителя вбачають ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 ККУ. Відповідне повідомлення надіслано на адресу Нацполіції.
«Пасажирові» доведеться також відповідати перед законом у відповідності до ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».



До теми
- В Ужгороді прокурором доведено вину волинянина, який організував контрабандне ввезення до України 28 000 пігулок із псевдоефедрином
- Низку вагових та порушень режиму праці і відпочинку водіїв зафіксували інспектори Укртрансбезпеки на Закарпатті
- 10 грудня в Ужгороді відбудеться регіональний форум «Голос молоді»: триває реєстрація учасників
- В Ужгороді зупинили водія без прав і в стані сп’яніння: штраф — понад 75 тисяч гривень
- Перевозив у мікроавтобусі під виглядом опломбованого вантажу: на в’їзді до Закарпаття затримано переправника військовозобов’язаних разом з групою клієнтів
- Після повторного спалаху вірусного гепатиту А серед школярів у селі Іза, що на Хустщині, запровадили посилені протиепідемічні заходи
- Вогнеборці ліквідували у Хустському районі загорання КАМАЗа, що зайнявся під час руху
- На Закарпатті директор лісового підприємства намагався незаконно експортувати до Румунії іншу партію лісопродукції
- Депутат, який підірвав гранати на сесії сільради на Закарпатті, відбуватиме довічне ув’язнення
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували чергову «ухилянтську схему»
- На Закарпатті відбудеться традиційний «Парад Миколайчиків» – два святкові маршрути на підтримку ЗСУ
- В Ужгороді презентували мілітарний роман Петра Ходанича «Жінка в червоній сукні»
- В Ужгороді відкриють виставку «Косиця. Наша історія», присвячену десятиріччю студії традиційної вишивки
- Поліцейські Закарпаття та школярі говорять про безпеку: у навчальних закладах проводять тематичні уроки до акції «16 днів проти насильства»
- Вогнеборці ліквідували загорання автомобіля УАЗ, що зайнявся під час руху
- 20 психологинь і психотерапевток із Закарпаття, Одеси та Херсона пройшли у Братиславі триденний інтенсив із наративно-експозиційної терапії (NET)
- 1.78 ‰ та відсутність права керування: закарпатські патрульні притягнули до відповідальності порушника
- На Закарпатті триває дводенний захід «Професійна освіта – крок назустріч до рівних можливостей»
- На Тячівщині поліцейські оперативно розшукали викрадений автомобіль та затримали зловмисника
- Пожежа забрала життя 61-річного закарпатця

До цієї новини немає коментарів