Закарпатець не задекларував на кордоні партію харчових добавок, бо віз «для власних потреб»

Повертаючись зі Словаччині на легковику, 38-річний житель Закарпаття на митному посту «Ужгород-автомобільний» обрав спрощений порядок проходження митного контролю – зелений коридор.

Ще й усно запевняв інспекторів про відсутність імпортного товару, який необхідно декларувати та обмежений до переміщення.
Але митники перевірили співвітчизника на доброчесність та виявили у багажному відділенні транспортного засобу 200 упаковок (по 400 мг кожна) харчових добавок торгових марок «ARTROLINE 5 POWER» та «HAPPYLINE», болгарського виробництва. Загальна вартість незадекларованого товару на вітчизняному ринку перевищує пів мільйона гривень.
У своєму пояснені закарпатець почав виправдовуватися, мовляв, віз товар для власних потреб, тому не декларував. Тож, відносно водія задокументовано правопорушення – за ч.3 статті 471 Митного кодексу України, а харчові добавки вилучено до рішення суду.

Нагадаємо, санкції даної статті (Недекларування товарів (крім валютних цінностей), що підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території та які переміщуються громадянами), – тягне за собою накладення штрафу у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з можливою конфіскацією товарів.
До теми
- Ужгородський замок запрошує завтра, 21 січня, на День музейного селфі
- Ніч у горах Рахівщини ледь не стала останньою для 24-річного жителя Хмельниччини
- У Сваляві вперше відбувся дієцезіальний Фестиваль колядок
- На Закарпатті викрито підприємців, які під прикриттям міжнародних перевезень організовували виїзд за кордон фіктивних водіїв
- Поліція Ужгородщини відкрила кримінальне провадження за фактом загибелі тварин на одному з фермерських господарств
- Різдвяний облік птахів: ужгородців запрошують на тематичну екскурсію «Зимуючі птахи нашого краю»
- Закарпатським рятувальникам представили нового керівника
- Ужгородський скансен: музейний календар на 2026 можна виграти за донат для ЗСУ!
- На канікули до Угорщини: 205 дітей військовослужбовців, загиблих воїнів вирушили на оздоровлення
- В Ужгороді водій без прав і з ознаками сп’яніння намагався втекти від поліції
- За 2025 рік закарпатські митники запровадили 947 справ про порушення митних правил на суму 261 млн грн
- 300 доз вакцини проти ВПЛ розподілили серед амбулаторій Ужгорода
- На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали
- Прикордонники Мукачівського загону виявили 45-річного жителя Тячівського району, який перебував у розшуку
- Прикордонника Чопського загону Дениса Петренка нагородили державною відзнакою
- У Виноградові прокурором доведено вину серійного грабіжника
- На кордоні зі Словаччиною викрили двох киян, які вдавали з себе багатодітних батьків
- На Тячівщині поліцейські врятували жінку від самогубства
- В Ужгородському скансені відбудеться відкриття виставки живопису Ярослава Ілька
- На Тячівщині жінка керувала авто в стані сп’яніння та з підробленим посвідченням водія

До цієї новини немає коментарів