На Закарпатті з настільного тенісу змагаються нацгвардійці України

На Закарпатті з настільного тенісу змагаються нацгвардійці України
Напередодні у Мукачеві урочисто відкрили змагання з настільного тенісу серед військовослужбовців Національної гвардії України.

 

У турнірі беруть участь 70 нацгвардійців з різних областей країни. Це представники військових частин Західного територіального управління Нацгвардії.

Змагання триватимуть один день: бійці виборюватимуть перемогу в індивідуальній та парних партіях. Переможці та призери отримають право представляти свою частину на всеукраїнських змаганнях.

Міський голова Андрій Балога привітав учасників змагань, побажав спортсменам успіху та подякував всім захисникам, які боронять Україну.

Начальник служби фізичної підготовки та спорту Західного теруправління Нацгвардії Анатолій Халатський зазначив, що такі змагання сприяють морально-психологічному відновленню бійців, а ще вдосконалюють швидкість, спритність та реакцію.

Мукачівська міська рада

 

05 вересня 2025р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів