12 тисяч доларів за незаконний перетин кордону та сфальшовані документи: прикордонники викрили жителя столиці

У ході проведення заходів з документування протиправної діяльності правоохоронці затримали 35-річного киянина, який намагався організувати незаконний виїзд жителя Закарпаття за кордон.
Зловмисника затримали одразу після отримання ним неправомірної грошової винагороди у розмірі 12 тисяч доларів США. За ці кошти переправник гарантував «клієнту» безперешкодний перетин кордону поза пунктами пропуску.
Окрім того, у ході проведення слідчих дій правоохоронці задокументували та вилучили посвідчення офіцера та печатку військової частини з можливими ознаками підробки, фотокартки чоловіків у військовій формі, а також інші предмети, які можуть скласти доказову базу протиправної діяльності.
Заходи проводились офіцерами Головного оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону спільно зі співробітниками Головного управління СБУ в м.Києві та Київській області, слідчими Печерського управління поліції м.Києва за процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури.
Фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 332 КК України.
Слідство у справі триває.

До теми
- До уваги водіїв! Завтра, 1 серпня, на площі Шандора Петефі в Ужгороді обмежать паркування авто
- Ужгородський замок отримав цифрового двійника, який зберігає понад 700 років його історії
- На Мукачівщині нетверезий водій спричинив смертельну ДТП: поліція відкрила кримінальне провадження
- Прокуратура оскаржуватиме надто м'який вирок чоловіку, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн
- Нічна рятувальна операція на Рахівщині: травмованого туриста шукали за допомогою дрона
- Трагічна ДТП на Ужгородщині: загинули 16-річний водій мотоцикла та 60-річна жінка
- Ужгород прийняв Всеукраїнський форум проєктних рішень для розвитку ромських громад
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура блокували ще три нових «трансфери» ухилянтів до ЄС
- Сьогодні в Ужгороді попрощалися із 44-річним солдатом Андрієм Куном
- На Закарпатті ліквідували канал незаконного переправлення через кордон чоловіків призовного віку
- Гірські рятувальники допомогли чоловіку, який травмувався на Рахівщині
- Поліція притягнула до відповідальності ще одного порушника за забруднення території поблизу озера Синевир
- Згубив зв'язок з мамою через розбитий телефон: в Ужгороді поліцейські допомогли дитині повернутися додому
- 2092 пожежі за пів року: кожна друга пожежа на Закарпатті – через займання в екосистемах
- На Ужгородщині гірські рятувальники розшукують зниклого місцевого мешканця, який пішов до лісу та не повернувся
- В Ужгороді попрощалися із загиблим захисником України
- Поліція Хустщини затримала місцевого жителя, який «замінував» приватний будинок
- Алкоголю – у 13 разів більше за норму: в Ужгороді водійка скоїла ДТП
- Автобус до Хорватії зупинили на Закарпатті: водій користувався чужою чіп-картою
- На Закарпатті від початку місяця розшукали 31 водія-втікача з місць ДТП

До цієї новини немає коментарів