На Закарпатті викрито «кримінального авторитета», який організовував незаконні переправлення військовозобов’язаних із установи виконання покарань

За матеріалами слідства, він особисто підшуковував клієнтів та сконтактовував їх із спільницею, яка на волі організовувала увесь процес. Вартість таких послуг становила від 5000 до 8000 доларів США.
11 вересня на Берегівщині правоохоронці затримали 45-річну жінку під час отримання 6200 дол США від «клієнта» за організацію незаконного переправлення до Угорщини. Того ж дня, у камері затриманого проведено обшук та вилучено мобільний телефон, за допомогою якого він організовував злочинну схему.
Обом підозрюваним інкриміновано організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон України вчинене за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України). За клопотанням прокурора жінку взято під варту із альтернативою застави 242 тис грн.
Прокуратура оскаржуватиме запобіжний захід в частині обраного судом розміру застави як занадто малого та такого, що не відповідає тяжкості злочину та наявним ризикам.
Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУНП в Закарпатській області за процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури. Оперативні заходи проводились за участі УСР ДСР Нацполіції, військовослужбовців 27 прикордонного загону ім. Героїв Карпатської Січі ДПС України та за сприяння оперативного підрозділу Закарпатської УВП №9.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
До теми
- Трагедія на Мукачівщині: прокуратура контролює розслідування подвійного вбивства (ПОДРОБИЦІ)
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- Семеро випускників Мукачівського ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів
- У Солотвині за кошти ЄС відкрили новітній Центр безпеки громадян
- У Хусті внаслідок ДТП госпіталізували скутериста: авто виїхало на зустрічну смугу
- Перевищення норми у 6 разів: в Ужгороді нетверезий керманич влаштував подвійну ДТП
- "Ярмарок родинних справ" для сімей військових і ветеранів, які розпочали власну справу, вперше провели в Ужгороді
- П'ятий Міжнародний кінофестиваль «Кіно сусідів» відбудеться в Ужгороді
- В Ужгороді відбулося засідання Голів делегацій Міжнародної комісії із захисту річки Дунай
- "Щоб імена наших героїв жили вічно": в Ужгороді представили проєкт "Віртуальна алея пам’яті"
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- Масштабна пожежа у Міжгір’ї: власник магазину опинився в лікарні, вогонь ледве не знищив сусідні будівлі
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць
- До 8 років ув’язнення засуджено закарпатку, яка за 1000 доларів продала сина і дочку для жебракування
- Потрійна автопригода на Виноградівщині: у Королеві внаслідок ДТП постраждала жінка
- Закарпатська митниця: за порушення митного законодавства цьогоріч стягнуто у бюджет майже 15 млн грн
- На Закарпатті визначили переможців обласного етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2025»
- Щасливі обличчя та відпочинок всупереч усьому: на Закарпатті фінішує перший заїзд «Карпатської зміни»

До цієї новини немає коментарів