Понад 600 фахівців і сотні проєктів: Червоний Хрест Закарпаття підсумував п’ять років роботи

Команда місії реалізує важливі проєкти в різних напрямках. Надає безоплатну гуманітарну, медичну, психосоціальну допомогу вразливим категоріям місцевих мешканців і вимушено переміщених осіб. Також підтримує заклади охорони здоров’я та соціальної сфери, долучається до облаштування місць тимчасового проживання ВПО, проводить навчальні й просвітницькі тренінги тощо.
Результати роботи обласного осередку Товариства Червоного Хреста України за останні п’ять років презентували й обговорили під час XXV звітно-виборної конференції на Ужгородщині. Учасників від імені очільника краю привітав Юрій Гузинець - заступник голови Закарпатської ОВА.
«Команда обласного осередку організації щодня підтримує тих, хто цього потребує. 13 мобільних медичних бригад, соціальні помічники, психічна та фізична реабілітація, робота з військовими та їхніми родинами, «соціальне таксі» – це тільки частина надважливих ініціатив, які втілює організація», – підкреслив Юрій Гузинець.
Він відзначив, що обласна військова адміністрація радо вітає та підтримує проєкти Червоного Хреста Закарпаття. Зокрема, цьогоріч на реалізацію ініціативи зі створення притулку для людей старшого віку волонтери отримали 120 тис. грн допомоги з обласного бюджету в межах щорічного конкурсу для громадських і благодійних організацій.
Юрій Гузинець подякував команді Закарпатського обласної організації Товариства Червоного Хреста України за багаторічну плідну співпрацю та вручив подяку голови ОВА за вагомий особистий внесок у розвиток соціальної сфери регіону, активну благодійницьку діяльність голові осередку Іванні Сабо.
Делегатів організації, запрошених гостей та інших учасників заходу також привітали президент Товариства Червоного Хреста України Микола Поліщук та заступник голови обласної ради Василь Дем’янчук.
Під час конференції голова обласного осередку Іванна Сабо презентувала досягнення і результати роботи та представила звіт ревізійної комісії.
Також у межах заходу сформували новий склад правління і визначили делегатів, які представлятимуть регіон на З’їзді Товариства Червоного Хреста України у 2026 році.





До теми
- В Ужанському Нацпарку фотопастки зафіксували ведмедицю з малятами, які не сплять узимку
- Ветерани підкорили зимовий Петрос під час реабілітаційної мандрівки
- Двічі за день гірські рятувальники вирушали на порятунок заблукалих лижників
- На Мукачівщині поліція затримала підозрювану, яка ножем поранила співмешканця
- У 2026 році на Закарпатті вже зафіксовано 2 випадки сказу серед тварин
- У Перечині відкрили публічну мініскульптуру шовдарю
- Разом до Перемоги: підтримка ЗСУ від Закарпатської митниці
- З нагоди Міжнародного дня рідної мови в Ужгороді відбувся поетичний марафон «Єднаймося в мові»
- 10 операцій за два дні: в обласній дитячій лікарні допомогли маленьким пацієнтам із складними патологіями
- Ужгородський замок – серед пам'яток, які нещодавно внесли до Держреєстру нерухомих пам’яток України
- На Закарпатті стартувала серія тренінгів з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію в Ужгороді
- Прикордонники на Закарпатті вдосконалювали навички виявлення підроблених документів
- Майже на 2 млн грн: на українсько-словацькому кордоні зупинили контрабанду фірмового одягу
- Коли рахунок іде на хвилини: як закарпатські гвардійці відпрацьовують знання з тактичної медицини
- Вхід — донат на лікування дитини: в Ужгородському замку провели благодійну екскурсію
- На Берегівщині судитимуть двох братів за екозлочин у заповідній зоні річки Тиса
- Екскурсоводів Закарпаття привітали з професійним святом
- Незаконний бізнес на ухилянтах: на Берегівщині взято під варту місцевого переправника
- Весна наближається: у реабілітаційному центрі нацпарку «Синевир» прокидаються ведмеді
- Долучайтеся: Закарпатська обласна станція переливання крові створила спільноту у Viber «Шукаю Донора: Ужгород»

До цієї новини немає коментарів