«Ми не шукаємо приводів, щоб допомагати»: нацгвардійці здали кров для поранених побратимів

«Ми не шукаємо особливих дат, щоб допомогти. Просто дізналися, що є потреба в крові — і прийшли. Це справа кількох хвилин, але для когось вона може стати вирішальною. Я вже кілька разів здавав кров і щоразу відчуваю, що роблю щось справді потрібне», – розповів гвардієць із позивним Сом.
Серед донорів були як досвідчені військовослужбовці, так і ті, хто долучився до цієї справи вперше. Гвардійці наголошують, що донорство — це не лише акт добра, а й частина підтримки бойового братерства, яке продовжується навіть поза полем бою.
Лікарі станції переливання крові подякували нацгвардійцям за постійну готовність допомогти та відзначили, що саме завдяки таким ініціативам вдається оперативно забезпечувати запаси донорської крові для військових і цивільних пацієнтів.







До теми
- Радісна звістка для Закарпаття – сьогодні з російського полону повернули двох наших земляків
- Фіктивний асистент вихователя, якому більше року нараховували зарплату - на Ужгородщині повідомлено про підозру директору ліцею
- Запропонував допомогу, а потім побив: на Мукачівщині затримали чоловіка за пограбування пенсіонерки
- Кліщі, кишкові інфекції та лептоспіроз: в Ужгороді медики розповіли про сезонні загрози
- На Ужгородщині 40 студентів із Закарпаття та Харківщини разом пройшли підготовку до нацспротиву
- На Закарпатті СБУ, БЕБ та прокуратура викрили чергову схему заволодіння державними коштами у медичній сфері
- Біля Ужгорода сталася смертельна ДТП за участі мотоцикліста
- На "Купала Фест" в Ужгороді зібрали понад 328 тис. грн для ЗСУ
- СБУ назвала російських командирів, причетних до удару по заводу Flex на Закарпатті
- Земельна афера на 9 мільйонів: на Закарпатті повідомили про підозру посадовцю сільради
- У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
- В Ужгороді презентували результати українсько-американського проєкту з освітньої реінтеграції ветеранів
- Водій міжнародного автобуса на Закарпатті «позичив» чужу картку: Укртрансбезпека виписала штраф
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси
- Трансфер, готель і переправа через Тису: поліція затримала організаторів незаконного виїзду за кордон
- В Ужгороді та Виноградові рятувальники ліквідували наслідки негоди
- На Закарпатті митники вилучили майже сотню радарів для BMW вартістю близько 2 млн гривень
- Прикордонники викрили на Закарпатті організаторку шлюбної схеми для незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки

До цієї новини немає коментарів