На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували черговий «трансфер» ухилянтів до ЄС

Так, на Тячівщині оперативники СБУ викрили 28-річного мешканця Хустського району, який «заробляв» на ухилянтах.
За 5 тисяч доларів США з однієї особи ділок взявся підказувати клієнтам маршрут втечі за кордон через ріку Тиса. За ці гроші зловмисник супроводжував потенційних утікачів територією області, поселяв їх у різних готелях, інструктував, як «безпечно» перейти вбрід Тису.
(5).jpg)
Оперативники СБУ затримали ділка на околицях с.Буштино під час супроводу чергового ухилянта до лінії кордону.
Правоохоронці повідомили фігуранту про підозру за ч.3 ст.332 Кримінального кодексу України. Йому загрожує до 9 років тюрми.
Викриття протиправної діяльності проводили оперативники СБУ в Закарпатській області спільно зі співробітники Мукачівського райуправління поліції ГУ Національної поліції в Закарпатській області, головним оперативно-розшуковим відділом 27 прикордонного загону ім.Героїв Карпатської Січі за процесуального керівництва Мукачівської окружної прокуратури.
Пресслужба СБУ в Закарпатській області
До теми
- На Закарпатті СБУ викрила ще трьох агітаторів рашизму
- На Закарпатті викрили двох чоловіків, які намагалися перетнути кордон за документами з ознаками підробки
- В Ужгороді поліцейські охорони затримали крадія
- СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну в Україну
- 10 тисяч доларів за «зелений коридор» до Румунії: на Хустщині затримали переправника ухилянтів через держкордон
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція попередили нові спроби незаконного збуту зброї та боєприпасів
- В Ужгороді триває акція «Дитячий письменник за прилавком»
- На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї в регіоні: підозрюваних затримано
- До уваги закарпатців! Графік погодинних включень/відключень електроенергії на 27 січня
- В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками
- На Хустщині встановлено ще вісьмох осіб, причетних до схем у місцевій лікарні щодо незаконного встановлення групи інвалідності
- У пункті пропуску «Ужгород» виявили українця, що перебував у розшуку: побоюючись затримання, той утік у Словаччину
- Підозрюваних у розвідці наслідків удару «Орешніком» на Львівщині взято під варту - прокуратура
- На Рахівщині взято під варту чоловіка із двома спільницями за спробу налагодити бізнес на незаконних переправленнях через кордон
- СБУ затримала на Закарпатті керівника одного з районних ТЦК, який «заробляв» на військовозобов’язаних
- Ярослав Ілько презентував в Ужгороді абстракціонізм
- На Закарпатті СБУ спільно з Нацполіцією та Держприкордонслужбою блокували нові «ухилянтські схеми»
- На Закарпатті викрито підприємців, які під прикриттям міжнародних перевезень організовували виїзд за кордон фіктивних водіїв
- На Берегівщині поліція припинила злочинну діяльність трьох наркоторговців
- Прикордонники Мукачівського загону виявили 45-річного жителя Тячівського району, який перебував у розшуку

До цієї новини немає коментарів