В Ужгороді поліція затримала зловмисника, який під час візиту в гості пограбував жінку

Як з’ясували поліцейські, 43-річна жінка, яка тимчасово проживає в Ужгороді, запросила в гості чоловіка, з яким нещодавно познайомилася. Під час спільного відпочинку він раптово став поводитися агресивно: силою відібрав два мобільні телефони та гаманець. Після цього — погрожуючи заявниці фізичною розправою у разі звернення до поліції — утік з помешкання.
За описом потерпілої оперативники швидко встановили особу нападника — 37-річний житель села Біласовиця Мукачівського району, який уже неодноразово фігурував у майнових злочинах. Чоловіка оперативно розшукали та затримали. У нього вилучили частину викраденого — мобільний телефон та гаманець із банківськими картками. Їх повернуть власниці.
За даним фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 186 ККУ. Слідство триває.
До теми
- В Ужгороді відкриють виставку відомого художника Василя Свалявчика
- Тримання під вартою або понад 10 млн грн застави: суд обрав запобіжний мукачівцю, який зберігав арсенал зброї
- В Ужгороді відбудуться Шевченкові читання
- Керував із ознаками наркотичного сп’яніння та без права керування: патрульні в Ужгороді притягнули до відповідальності порушника
- Спецоперація поліції: у Мукачеві правоохоронці вилучили арсенал вогнепальної зброї та боєприпасів
- У Чопському прикордонному загоні відзначили річницю створення військової частини
- В Ужгородському замку представили виставку до 100-річчя з дня народження видатного краянина Василя Комендаря
- Мукачівські поліцейські затримали двох неповнолітніх, які незаконно заволоділи автівкою та погрожували власниці
- Поліція розслідує ДТП у Мукачівському районі, внаслідок якої загинула жінка-пішохід
- Дружині полеглого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду чоловіка
- Дитина в лікарні через звичайний обігрівач: подробиці порятунку 5-річного хлопчика на Ужгородщині
- Співпраця Закарпаття і Кошицького краю: українські туроператори відвідали аеропорт у Словаччині
- Закарпаття започаткувало командні змагання «Математика без меж»
- Нові освітні простори відкрили у найвисокогірнішій громаді країни – Ясінянській
- Вітчим, який забив насмерть 10-річну Майю, проведе решту життя за ґратами
- Гірські рятувальники надали допомогу 12-річному лижнику, який травмувався на схилі Красії
- На кордоні з Угорщиною закарпатки приховали на тілі тютюнове насіння на понад пів мільйона гривень
- День донора для потреб ЗСУ провели в Ужгородській міській багатопрофільній клінічній лікарні
- «Книги на лінії фронту»: у Брно відкрилась фотовиставка військовослужбовця Владислава Товтина
- 87 освітян із Закарпаття отримали статус сертифікованих експертів

До цієї новини немає коментарів