Конфіскат для потреб оборони: у 2025-му Закарпатська митниця передала майна на 19 мільйонів

Протягом 2025 року Закарпатська митниця на виконання рішень ради оборони області передала для потреб ЗСУ, Міністерства оборони України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України конфіскованого майна на 19 млн грн.
Зокрема, військовим та силовим підрозділам було передано:
17 транспортних засобів — на суму 6 млн грн;
120 одиниць комп’ютерної техніки та комплектуючих — майже 1 млн грн;
44 мобільні телефони — понад 845 тис грн;
одяг і взуття — 328 тис. грн;
продукти харчування — 1 млн грн;
25 744 одиниці миючих засобів — 4 млн грн;
111 600 запальничок (для побутових і господарських потреб у польових умовах) — понад 2 млн грн;
37 одиниць побутової техніки — 353 тис грн;
понад 85 куб. м лісоматеріалів — 950 тис грн;
370 одиниць запчастин — 301 тис грн;
інше майно (будівельні матеріали, світильники тощо) — 2,2 млн грн.
До слова, від початку воєнного стану в Україні Закарпатська митниця передала для потреб фронту майна на суму понад 126 млн грн.
Крім цього, в кінці грудня п.р. Закарпатська ОВА прийняла рішення про безоплатну передачу майна ще на суму понад пів мільйона гривень (пиломатеріали, кава в зернах, тощо).
Також в січні 2026 року митниця надасть обласній військовій адміністрації інформацію про наявність наступного вилученого майна, яке незабаром може бути безоплатно передано для потреб функціонування держави в умовах воєнного стану на загальну суму 864 тис. грн. Відтак, до кінця січня п.р. за зверненням військових ОВА має прийняти рішення.
До теми
- У Берегові поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці
- 60 діб у СІЗО без права застави: суд обрав запобіжний захід керівнику Ужгородського РТЦК та СП
- На Берегівщині виявлено громадянина Румунії, який порушив терміни перебування в Україні
- У травні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 27 водіїв
- На Тячівщині за позовом прокуратури громаді повернуть понад 3,5 га землі вартістю майже 19 млн грн
- В Ужгороді діти створювали «Еко-місто майбутнього» та вчилися берегти довкілля РЕПОРТАЖ
- На Закарпатті посадовцям РТЦК повідомлено про підозру через незаконне утримання людей до 48 діб
- Житель Дніпропетровщини намагався підкупити прикордонницю Мукачівського загону
- ДБР викрило групу переправників на Закарпатті
- 7 років за ґратами: на Закарпатті засудили пенсіонера за замах на вбивство односельця
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної ДТП за участі вантажівки та мотоцикла
- 3 роки позбавлення волі з конфіскацією майна – вирок ужгородці, яка займалася збутом наркотиків
- Ціна швидкості: на Закарпатті за місяць оштрафували понад 1000 водіїв
- 12 хвилин боротьби за життя: 77-річну ужгородку реанімували після зупинки серця
- На Берегівщині внаслідок нічної ДТП травмовано людину
- Вкрав 104 млн держкоштів на будівництві захисту від атак рф - СБУ розкрила деталі резонансного викриття
- На Закарпатті стартує проєкт виїзних сесій вакцинації: мобільні бригади працюватимуть у семи громадах області
- За 15 тис. дол. США до Словаччини: на Закарпатті викрито канал незаконного переправлення
- На кордоні зі Словаччиною знайшли викрадений мікроавтобус
- Перед судом постане ужгородець, який намагався переправити за кордон комплектуючі до військового літака

До цієї новини немає коментарів