На кордоні зі Словаччиною викрили чоловіка, який намагався виїхати за сфальшованими документами

Чоловіка, який мав намір перетнути кордон за недійсними документами, зупинили у пункті пропуску «Ужгород» на кордоні зі Словаччиною.
30-річний дніпровець, прямуючи на виїзд, надав на контроль три свідоцтва про народження дітей. Вони мали посвідчити його статус багатодітного батька, що б давало йому право на виїзд за кордон у період дії воєнного стану.
Втім, під час перевірки документів прикордонний наряд виявив ознаки, які вказували на те, що свідоцтва ймовірно сфальшовані. Чоловік запевняв, що є батьком зазначених у них дітей, але не зміг назвати ні їх імена, ні місце народження. До того ж, на момент їх народження він був ще підлітком. У ході взаємодії з органом видачі було встановлено, що батьком цих дітей є зовсім інша особа.
Прикордонники відмовили правопорушникові у виїзді за кордон та викликали на місце події співробітників Нацполіції. Чоловікові довелося виїхати до відділку поліції у супроводі слідчо-оперативної групи з метою надання пояснень. Також на адресу Нацполіції було направлено повідомлення про виявлення ознак правопорушення, передбаченого ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».
До теми
- Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном
- На Ужгородщині піротехніки знешкодили артилерійський снаряд часів Другої світової війни
- На Закарпатті через сильні снігопади сталося знеструмлення у 21 населеному пункті
- Гірські рятувальники знайшли на Рахівщині двох мандрівників з Тернополя, які заблукали
- Поліція Закарпаття викрила організовану злочинну групу, члени якої незаконно видобували піщано-гравійну суміш
- На Закарпатті Укртрансбезпека виявила у водія 80 порушень режиму праці за 28 днів
- У Берегові рятувальники ліквідували наслідки двох ранкових ДТП
- Вогнеборці запобігли знищенню пам’ятки архітектури національного значення — дерев’яної церкви в селі Івашковиця Хустського району
- Ужгородський скансен запрошує на лекцію «Баба-повитуха: сакральна роль в традиційній культурі Закарпаття»
- На Закарпатті викрито незаконну вирубку лісу у природно-заповідному фонді - двом особам повідомлено про підозру
- Переплутала ліки: на Міжгірщині медики врятували пацієнтку з алергічною реакцією на медикаменти
- За 5000 євро горами до Румунії: на Закарпатті затримали переправника військовозобов’язаних
- Для зручності громадян: на кордоні зі Словаччиною запрацював пішохідний перехід
- Поліція Мукачівщини розслідує загибель 8-річної дівчинки, на яку впало дерево
- Житель Полтавщини ледь не загинув у горах на Закарпатті: допомогли рятувальники та прикордонники
- Нелегальний арсенал на продаж: у Хустському районі поліцейські затримали підозрюваного у торгівлі бойовою зброєю
- На Закарпатті повідомлено про підозру кадастровому реєстратору через втрату 2,6 га земель НПП «Синевир»
- Підсумки 2025 року в Закарпатській академії мистецтв
- Поліцейські Хустщини встановили родину дітей, які пошкодили фотозону в селі Вишково
- В Ужгороді – традиційні «Коляди в старому селі»

До цієї новини немає коментарів