У 2025 році послугами Закарпатської обласної служби зайнятості скористалися 15,5 тисячі шукачів роботи

У 2025 році послугами Закарпатської обласної служби зайнятості скористалися 15,5 тис. осіб, з них 10,5 тис. – жінки, 4,3 тис. – молодь у віці до 35 років. Статус зареєстрованого безробітного отримали 6,8 тис.осіб.
З початку року за сприяння обласної служби зайнятості нове робоче місце знайшли 9 958 осіб. Професійне навчання проходили 1 391 особа, 364 отримали ваучер на навчання для підвищення своєї конкурентоспроможності на ринку праці, 803 взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.
До центрів зайнятості області звернулися понад 3,9 тис. роботодавців, які подали для укомплектування 11,1 тис. вакансій. Загалом для шукачів роботи пропонувалося 13,1 тис. вакансій.
Гаряча лінія Закарпатського ОЦЗ (0312) 40 01 25.
Роботодавці мають можливість самостійно розміщувати вакансії на сайті Державної служби зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/.
Закарпатський обласний центр зайнятості
До теми
- Понад 9 тисяч закарпатців вже задекларували доходи за 2025 рік
- На Закарпатті стартували п?ятиденні навчання для близько 40 фахівців соціальної сфери, які працюють з дітьми з інвалідністю та вразливими сім'ями
- Молодь Закарпаття: близько 2 100 осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку 2026 року
- Про безпеку дітей, вербування у закарпатських школах та безпеку в регіоні йшлося під час онлайн-наради в ОВА
- Близько 800 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- У Мукачівській районній державній адміністрації – новий керівник
- Про лікування та реабілітацію звільнених з полону
- Від заповідності до туризму: на Закарпатті шукають баланс у лісовій сфері
- Повернення додому: як на Закарпатті об'єднують зусилля заради майбутнього ветеранів
- «Приватна ППО» на Закарпатті: бізнес залучають до захисту неба над регіоном
- У Закарпатській області призначено нового помічника Омбудсмана: акцент – на захист прав ветеранів
- Одноразова грошова допомога при звільненні з лав ЗСУ
- Підтримка адаптивного спорту на Закарпатті: ветеранам передали новий інвентар на понад 4 млн грн
- 255 сертифікованих вчителів і нові виклики: як змінюватиметься освіта на Закарпатті
- 10,7 млн грн на бізнес: на Закарпатті ще 31 підприємець отримав гранти на власну справу
- На Закарпатті близько 100 тисяч людей забезпечили минулого року продуктовими наборами міжнародні партнери
- 8 територіальних громад Закарпаття об'єдналися в Асоціацію органів місцевого самоврядування «Мараморош»
- Про лікування та реабілітацію звільнених з полону
- 836 клієнти звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- Порушення на понад 418 мільйонів гривень у закупівлях виявили у І кварталі аудитори Закарпаття

До цієї новини немає коментарів