Із небезпечного регіону – на Закарпаття: евакуювали родину з Дніпропетровщини

Евакуація на Закарпаття дозволила родині з Дніпропетровщини возз’єднатися та отримати підтримку психологів і соціальних працівників у транзитному центрі.
Команда Гуманітарної місії "Проліска" у Мукачеві зустріла родину Василя та Надії, яких евакуювали із Синельниківського району Дніпропетровської області.

Раніше їхню доньку Юлію вже евакуювала команда місії, а цього разу батькам також допомогли безпечно покинути зону ризику.
Після евакуації подружжя тимчасово перебувало у транзитному центрі, де щодня працюють психологи та соціальні працівники, надаючи підтримку новоевакуйованим людям.
Наразі родина вже прибула до гуртожитку в Берегові, облаштованого волонтерами.

До теми
- Невиплати допомоги дітям на Берегівщині: за апеляційною скаргою прокуратури продовжено розгляд справи
- Поліція розслідує факт поширення відео порнографічного характеру: у справі фігурує неповнолітня
- «Тариф» за проїзд у прикордонну зону: на Закарпатті підозрюють прикордонників
- Вогнеборці ліквідували пожежу на території одного з курортів на Хустщині
- На Закарпатті попереджають про ризик зараження бореліозом та кліщовим енцефалітом
- На Ужгородщині судитимуть голову сільради за обвинуваченням у заволодінні землею та легалізації доходів, здобутих злочинним шляхом
- На Закарпатті, зокрема і в Ужгороді, сьогодні вночі та 1 травня вранці прогнозують сильні заморозки
- Урок мужності та гідності з Денисом Маном: в ужгородському ліцеї відбулася зустріч із захисником
- Керував у стані наркотичного сп'яніння: патрульні притягнули до відповідальності порушника в Ужгороді
- 947 загорянь сухої рослинності та 9 пожеж на полігонах твердих побутових відходів — така статистика на Закарпатті від початку року
- Потяг "Сакура" привіз до Ужгорода 150 активних підлітків з усієї України
- На Закарпатті поліцейські відкрили вогонь по колесах вантажівки задля примусової зупинки
- На Закарпатті поліція заблокувала діяльність наркоугруповання зі щомісячним прибутком орієнтовно 1 млн грн
- На Закарпатті до кінця тижня оголошено надзвичайну пожежну небезпеку
- В Ужгороді – фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
- Закарпатський центр нацспротиву прийняв делегацію Литви
- До Дня прикордонника: працівники обласної прокуратури передали військовим сучасні дрони
- У Берегові поліція затримала зловмисницю, яка поранила місцеву жительку
- На Закарпатті прокуратура в апеляції довела вину наркоторгівця і скасувала виправдувальний вирок
- На кордоні зі Словаччиною службовий пес митниці винюхав у речах пішохідки валюту на майже 4 млн грн

До цієї новини немає коментарів