Майже 300 спортсменів зібрав на Ужгородщині чемпіонат бойових мистецтв пам’яті поліцейського-Героя

22 березня, за ініціативи помічника начальника ГУНП в Закарпатській області з ветеранської політики Владислава Горнодя, на Ужгородщині відбувся відкритий чемпіонат Закарпатської області та міста Ужгород із бойового мистецтва «Комбат самозахист ICO».
Спортивний захід присвятили пам’яті інспектора 1-го відділу з проведення спеціальних операцій (штурмового) управління «Корпусу оперативно-раптової дії» ГУНП в Закарпатській області Василя Дрогомирецького. Поліцейський мужньо захищав Україну, проте загинув 22 травня 2022 року внаслідок російського обстрілу на Запорізькому напрямку.
Вшанувати пам’ять Захисника зібралися учасники різних вікових категорій — загалом майже 300 спортсменів з усієї області.
Подібні заходи мають особливе значення: вони формують у молодого покоління повагу до подвигу Захисників, виховують силу духу, патріотизм і стійкість. Пам’ять про полеглих Героїв живе в наших серцях і надихає кожного рухатися вперед із вірою в Україну.




















До теми
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- За матеріалами ДБР митник із Закарпаття отримав 2 роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень
- Фейкові Starlink і запчастини до дронів: в Ужгороді викрили нові епізоди онлайн-шахрайств із товарами для фронту та енергетики
- У селі на Ужгородщині запровадили карантин через випадок сказу в собаки
- На честь 128-ї Закарпатської бригади відбулося спецпогашення поштової марки
- Школяр із Закарпаття представлятиме Україну на всесвітній олімпіаді з хімії
- Закарпатські патрульні видали 54 приписи через недоліки на дорогах
- Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу
- На Воловеччині ліквідували масштабну лісову пожежу
- У нацпарку «Синевир» через ризики пожеж обмежують доступ до частини лісів
- Поліція завершила досудове розслідування смертельної аварії на Тячівщині, в якій загинула 13-річна дівчинка
- Прокуратура через суд вимагає повернути громаді на Виноградівщині 12 га землі, виділеної під сонячну електростанцію
- 80 тис. грн за працевлаштування – в Ужгороді затримано екоінспектора за підозрою в отриманні неправомірної вигоди
- Закарпатську виноробню визнали брендом–візитівкою країни на міжнародній премії Wine Travel Awards
- Лісову пожежу неподалік Воловця локалізували
- В Ужгороді відбувся обласний фестиваль кар’єри «Платформа твоїх можливостей-2026»
- Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох нападників на ветерана у Тячеві. Ще троє оголошені в розшук
- Зникла разом із візочком: в Ужгороді поліція оперативно знайшла викрадене немовля
- Системні «відкати» від підприємця: на Мукачівщині затримано сільського голову при отриманні неправомірної вигоди
- Триває ліквідація масштабної лісової пожежі біля Воловця за допомогою авіації ДСНС

До цієї новини немає коментарів