Майже 1,4 млн грн компенсації і 5 років тюрми: вирок за смертельну ДТП на Рахівщині

Аварія трапилася 9 липня 2025 року у селі Костилівка Рахівського району. Тоді мешканець Тячівщини, керуючи мікроавтобусом «Mercedes-Benz Sprinter», виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з автомобілем «Daewoo Nexia».
За кермом легковика перебувала 61-річна жителька села Ділове. Від отриманих травм жінка загинула на місці події.
У салоні авто «Daewoo» також перебували троє пасажирів. Унаслідок ДТП 32-річна жінка та 14-річна дівчина отримали тілесні ушкодження середнього ступеня тяжкості, ще одна 12-річна — легкі тілесні ушкодження.
Того ж дня водія мікроавтобуса затримали у процесуальному порядку. За результатами медичного освідування на стан сп’яніння він був тверезим. Слідчі Головного управління Нацполіції в Закарпатській області кваліфікували його дії за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.
На підставі зібраної поліцейськими доказової бази суд визнав чоловіка винним в інкримінованому йому злочині та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 роки.
Окрім цього, суд зобов'язав фігуранта відшкодувати потерпілим майже 1,4 мільйона гривень матеріальної та моральної шкоди


До теми
- Закарпатець намагався підкупити прикордонника
- Від початку року на Закарпатті сталося майже 500 ДТП: є загиблі та травмовані
- У Мукачеві патрульні виявили нетверезого водія Skoda: у крові — понад 2 проміле алкоголю
- Поліцейські Тячева за лічені хвилини розшукали та затримали нетверезого викрадача авто
- Стародруки з ознаками історичної цінності вилучили у пасажирки потяга «Чоп–Прага»
- Переправлення через Тису та маніпуляції зі «Шляхом»: на Закарпатті ліквідовано ще чотири незаконні схеми втечі за кордон
- В Ужгороді поліція затримала двох зловмисників, які напали на чоловіка поблизу студентських гуртожитків
- Ужгородські рятувальники провели профілактичний рейд в обласному центрі для упередження пожеж у природних екосистемах
- ГО «Екосфера» провела виїзну екскурсію для школярів на водно-болотне угіддя «Форнош»
- В Ужгороді провели День спільнодії «Ти як? Формула стійкості вступників», присвячений підтримці школярів під час підготовки до НМТ
- Поліція Закарпаття розслідує обставини ДТП на Тячівщині, у якій травмувалася дитина
- В Ужгороді відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
- Прикордонники знайшли у машиніста потягу сигарети, які той перевозив до Угорщини потай від контролю
- Спроба нападу на РТЦК та СП у Міжгір’ї: офіційний коментар
- У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
- Культова студія «Бліц» готує хореографічну подію року – перформанс «Вибір»
- На Ужгородщині піротехніки знищили мінометну міну часів Другої світової війни
- Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію припинили прикордонники Мукачівського загону
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- За матеріалами ДБР митник із Закарпаття отримав 2 роки тюрми за сприяння незаконному ввезенню електротехніки на 14 млн гривень

До цієї новини немає коментарів