Понад 2,6 млн грн шкоди довкіллю: суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати збитки за незаконну вирубку лісу

Позов заявлений прокурорами в межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 246 КК України щодо незаконної порубки деревини, виявленої ще у червні 2023 року на території Ужоцького природоохоронного науково-дослідного відділення. Йдеться про незаконне знищення дерев у кількох кварталах лісового фонду.
У суді прокурорами доведено, що такі порушення стали можливими через неналежне виконання посадових обов’язків окремими працівниками національного природного парку, які не забезпечили належну охорону та збереження лісових ресурсів.
Суд погодився з доводами прокурорів, що саме постійні лісокористувачі зобов’язані забезпечувати охорону і збереження лісів. Вони також несуть відповідальність за порушення цих обов’язків, зокрема у випадках незаконних рубок на підвідомчих їм територіях.
Очікується набрання рішенням законної сили.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
До теми
- У Берегові поліцейські охорони затримали підозрюваного у крадіжці
- 60 діб у СІЗО без права застави: суд обрав запобіжний захід керівнику Ужгородського РТЦК та СП
- На Берегівщині виявлено громадянина Румунії, який порушив терміни перебування в Україні
- У травні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 27 водіїв
- На Тячівщині за позовом прокуратури громаді повернуть понад 3,5 га землі вартістю майже 19 млн грн
- В Ужгороді діти створювали «Еко-місто майбутнього» та вчилися берегти довкілля РЕПОРТАЖ
- На Закарпатті посадовцям РТЦК повідомлено про підозру через незаконне утримання людей до 48 діб
- Житель Дніпропетровщини намагався підкупити прикордонницю Мукачівського загону
- ДБР викрило групу переправників на Закарпатті
- 7 років за ґратами: на Закарпатті засудили пенсіонера за замах на вбивство односельця
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельної ДТП за участі вантажівки та мотоцикла
- 3 роки позбавлення волі з конфіскацією майна – вирок ужгородці, яка займалася збутом наркотиків
- Ціна швидкості: на Закарпатті за місяць оштрафували понад 1000 водіїв
- 12 хвилин боротьби за життя: 77-річну ужгородку реанімували після зупинки серця
- На Берегівщині внаслідок нічної ДТП травмовано людину
- Вкрав 104 млн держкоштів на будівництві захисту від атак рф - СБУ розкрила деталі резонансного викриття
- На Закарпатті стартує проєкт виїзних сесій вакцинації: мобільні бригади працюватимуть у семи громадах області
- За 15 тис. дол. США до Словаччини: на Закарпатті викрито канал незаконного переправлення
- На кордоні зі Словаччиною знайшли викрадений мікроавтобус
- Перед судом постане ужгородець, який намагався переправити за кордон комплектуючі до військового літака

До цієї новини немає коментарів