Сварка, яка призвела до вбивства – у Хусті на лаві підсудних чоловік, який вдарив ножем знайомого через зауваження

Трагедія сталася 20 березня 2026 року у Хусті. За даними слідства, конфлікт між двома чоловіками виник поблизу одного з місцевих супермаркетів. Потерпілий зробив зауваження нападнику, через поведінку останнього. Спочатку це була словесна сварка, яка швидко переросла у штовханину. Через кілька хвилин чоловіки розійшлися, однак на цьому конфлікт не завершився. Обвинувачений пішов за потерпілим до нього додому.
Уже на подвір’ї будинку між ними знову виникла сварка. Під час конфлікту нападник дістав із кишені господарський ніж і вдарив 27-річного знайомого у груди. Отримане поранення виявилося смертельним.За висновком судово-медичної експертизи, чоловік помер через проникаюче колото-різане поранення грудної клітки з ушкодженням серця.
Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 КК України — умисне вбивство. У межах розслідування він безальтернативно утримується під вартою. Обвинувальний акт прокурором скеровано до Хустського районного суду.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Хустського РУП в Закарпатській області, за процесуального керівництва Хустської окружної прокуратури.
Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури
До теми
- Спалювання сухої рослинності на Хустщині завершилося госпіталізацією
- У Рахові мікроавтобус збив 10-річну дівчинку: дитину госпіталізували з переломом
- За матеріалами поліції до 11 років ув’язнення засуджено 40-річного ужгородця, який вбив 23-річну жительку Київщини
- На Закарпатті Нацполіція повідомила про підозри ще п’ятьом працівникам ТЦК, які фіктивно «мобілізували» 329 людей заради показників
- На Мукачівщині судитимуть сільського голову та посадовця ради за отримання неправомірної вигоди від місцевих підприємців
- Падіння з квадроцикла: на Закарпатті травмувалися 16-річна дівчина та 18-річний хлопець
- 15 дітей ветеранів війни поїхали на відпочинок до Словаччини
- Лептоспіроз забрав життя двох людей на Закарпатті: медики нагадують про небезпеку хвороби
- Поліція розшукала зниклу 14-річну ужгородку
- На Берегівщині поліція затримала озброєного чоловіка – вилучено споряджений АК-74
- Вибухотехніки поліції знешкодили бойову частину російського дрона на Хустщині
- На Закарпатті оголосили штормове попередження
- Увага! Поліція розшукує зниклу 14-річну ужгородку (ФОТО)
- За минулий тиждень поліцейські Закарпатської області розшукали 8 водіїв, які залишили місце ДТП
- В Ужі біля Студентської набережної знайшли мінометну міну часів Другої світової
- Обгін через суцільну завершився смертельною ДТП: на трасі біля Ділового зіткнулися три авто
- 2,74 проміле та повторне керування без прав: в Ужгороді патрульні зупинили водія Opel
- У Хусті внаслідок зіткнення позашляховика та мікроавтобуса травмувалися двоє водіїв
- На Рахівщині внаслідок ДТП травмувався водій мотоцикла та загинув його пасажир – поліція проводить розслідування
- 15 пожеж за добу на Ужгородщині: Закарпаття накрила нова хвиля займань в екосистемах

До цієї новини немає коментарів