Завершено розслідування: закарпатець, який викрав жінку з дитиною та стріляв у поліцейських, постане перед судом

За матеріалами поліції Мукачівщини судитимуть чоловіка, який викрав жінку з малолітньою дитиною та відкрив вогонь по поліцейськихСлідчі Відділу поліції № 1 Мукачівського районного управління поліції завершили досудове розслідування щодо 52-річного жителя Берегова, який викрав жінку разом із 3-річною дитиною та під час затримання відкрив вогонь по правоохоронцях. Наразі усі матеріали кримінального провадження разом із обвинувальним актом скеровано до суду.
Подія сталася у липні цього року в одному з населених пунктів Мукачівського району. Тоді чоловік, погрожуючи пістолетом своїй 45-річній знайомій, змусив її разом із 3-річною дитиною сісти до автомобіля та вивіз до Берегівського району. Там він також намагався викрасти власного онука та завдав тілесних ушкоджень своїй доньці. Скориставшись ситуацією, 45-річна жінка з малолітньою втекла.
Невдовзі поліцейські встановили місцеперебування зловмисника. Під час затримання він чинив збройний опір: вистрілив із травматичного пістолета в голову одному з правоохоронців, а на іншого намагався здійснити наїзд автомобілем. Попри це поліцейські затримали нападника.За результатами досудового розслідування чоловіку інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 125, ч. 1 ст. 146, ч. 1 ст. 162, ч. 2 ст. 345 та ст. 348 Кримінального кодексу України. На час слідства обвинувачений перебував під вартою без права внесення застави. Процесуальне керівництво – Мукачівська окружна прокуратура.За скоєне фігуранту загрожує від 9 до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області






До теми
- Від "галюциногенного печива" до домашніх плантацій: на Закарпатті викрили місця незаконного вирощування і зберігання наркотиків
- В Ужгороді зупинили водія, вміст алкоголю в якого більш ніж у 16 разів перевищував допустимий рівень
- На Закарпатті зустріли бійців 94-го прикордонного загону, які повернулися з передової
- СБУ встановила нові подробиці у справі по затриманню двох агентів рф, які розвідували наслідки удару «Орєшніком» по Львівщині на початку 2026 року
- У Мукачеві поліція затримала зловмисника, причетного до пограбування у місцевому магазині
- На Берегівщині рятувальники знайшли 15-річного підлітка, якого розшукували всю ніч
- У Чопі потяг смертельно травмував чоловіка: поліція з'ясовує обставини
- Поліція Мукачівщини розслідує аварію, в якій травмовано малолітню дівчинку
- На Тячівщині внаслідок падіння з мотоцикла загинув 26-річний чоловік
- Діти із Закарпаття вирушили на літній відпочинок до чеської Височини
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 9 водіїв, які залишили місце ДТП
- На Закарпатті судитимуть двох агентів, які збирали розвіддані для рф про українські військові об'єкти
- На Закарпатті туристка зірвалася зі скелі під час походу
- За апеляцією прокуратури в Хусті скасовано спробу узаконення самовільно збудованої крамниці на землях освіти
- Перевищив допустиму норму алкоголю майже у 12 разів: в Ужгороді склали протокол на водія
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП на Берегівщині
- На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався в горах
- В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового
- В Ужгороді відбудеться WarWar CrossFit – змагання з кросфіту, присвячені пам’яті Героя України Анатолія «WarWar» Тегзи
- На Закарпатті начальниця відділення Укрпошти програла в казино 170 тисяч гривень, призначених для пенсій

До цієї новини немає коментарів