Андрій Сербайло наразі відмовився від коментарів

Керівник закарпатської "Батьківщини" наразі відмовився коментувати ситуацію щодо "відновлення" Павла Федаки на посаді керівника ужгородського осередку партії

 

16 травня під час зборів Ужгородської міської організації ВО "Батьківщина" її головою знову було обрано депутата міської ради Павла Федаку.

Раніше він пішов з посади "за власним бажанням". 8 травня бюро Закарпатської обласної організації ВО "Батьківщина" задовольнило заяву Павла Федаки про складення повноважень голови Ужгородської організації партії, яку він написав ще 6 квітня.

Як повідомили 17 травня в Ужгородській організації "Батьківщина", після того, як Павло Федака зачитав звіт про свою діяльність на посаді голови, всі присутні депутати (110 осіб із 186 членів партії) висловили йому вдячність за толерантність, принциповість і одноголосно проголосували за поновлення його на посаді голови міської "Батьківщини".

Керівник закарпатської обласної "Батьківщини" і очільник фракції БЮТ у Закарпатській облраді Андрій Сербайло наразі відмовився від коментарів щодо такого рішення, але пообіцяв прокоментувати ситуацію після засідання бюро, яке буде "дуже скоро".

Обласні ЗМІ пов’язували відставку Павла Федаки з непрозорим скандальним голосуванням щодо земельних питань в Ужгородській міській раді, у якому взяла участь також фракція БЮТ. Її очолює Павло Федака. Після скандалу у пресі Федака подав у відставку, а керівництво БЮТ обіцяло зробити кадрові висновки.

 

18 травня 2007р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. Анонім 2007-05-19 / 08:39:00

    Заява прес-центру БЮТ має бути або сьогодні, або в понеділок.

  2. бют 2007-05-19 / 00:17:00

    "Завтра сам в новинах прочитаєш..." В яких? В РІО і Трибуні? Там тільки інформація про Рато-Федак. Якщо десь буде конкретика - скиньте, будь ласка, в коменти. Особисто для мене чистота рядів і принципів БЮТ - питання принципове

  3. Павло 2007-05-18 / 20:52:00

    Анонім (20:35)правий, "полетіла" уся міська фракція.

  4. Анонім 2007-05-18 / 20:51:00

    бют, я не дурю. Завтра сам в новинах прочитаєш (якщо встигнуть сьогодні набрати, то й сьогодні побачиш).

  5. бют 2007-05-18 / 20:45:00

    Анонім(20:35) Це правда, чи ти херньою страдаєш? особисто я вважаю, що Федака і Цірик суттєво шкодять іміджу БЮТ. Але думаю, що ти дуриш... А пост, написаний о 19:52, думаю, сам голубок Федака і писав.

  6. Віра 2007-05-18 / 20:37:00

    І хай потім кажуть, що Сербайло і Кеменяш не контролюють ситуацію.

  7. Анонім 2007-05-18 / 20:35:00

    Справедливість є, за неї варто боротися!
    Як стало відомо, сьогодні на засіданні обласного бюро БЮТ виключили з партії "Батьківщина" Федаку, Цірика та інших депутатів міськради. З чим вас усіх і вітаю.

  8. 2007-05-18 / 19:52:00

    ВСІМ зрозуміло, що сьогдні на Закарпатті БЮТ єдина політична сила, яка не зрадила своїх передвиборчих обіцянок, котра реально відстоює інтереси простих мешканців нашого краю. Різні карликові опоненти в тому числі барвисті нашисти, ратівські народники та донецькі паціани, усвідомлюють , що на майбутніх виборах саме БЮТ набере найвищий відсоток голосів виборців Запкарпаття, а тому вони надіються, що подібні пасквілі їм поможуть. Панове не надійтесь, ваша карта бита і час ваш пройшов.Як говорив один високопоставлений пан із ПР: "ВИ НІХТО І ЗВАТИ ВАС НІЯК". Завжди майте це на увазі !

  9. 2007-05-18 / 17:23:00

    Таких як Федаку реба грати в шию із БЮТ.Погань ратовська за бабло продалась .

  10. форс 2007-05-18 / 17:04:00

    А що коментувати? Що ужгородським БЮТом керує не Сербайло, не Кеменяш, а, через Федоса, "народник" Ратушняк і його бабло? Що Сербайла просто викопкали з ужгородського "народно-батьківщинного" збіговиська? Що Сербайло і Камиш, як колись і Балога, наступили на Ратині граблі, але навіть після потужного удару по лобі не зрозуміли, що Рата нікого не визнає поруч з собою, а тільки під?