ОЛЕКСАНДР КЕМЕНЯШ ПРОКОМЕНТУЄ СИТУАЦІЮ У МІСЬКІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ВО "БАТЬКІВЩИНА"

Завтра, 22 травня, об 11.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція Олександра Кеменяша, народного депутата України, голови Закарпатської обласної організації ВО "Батьківщина".

 

Йтиметься про ситуацію в Ужгородській міській організації партії ВО
"Батьківщина".


* * *

Прес-конференція відбудеться за адресою: м.Ужгород. вул. Собранецька,3
Початок об 11.00
Запрошуються представники усіх ЗМІ.

 

21 травня 2007р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. 2008-11-30 / 16:26:00

    ЛОшня це все

  2. 2007-05-22 / 18:07:00

    Що у Ратушняка скоро День народження? бо такий подарунок від Кеменяша як десять слухняних депутатів отримуєш не кожного дня . . .

  3. 2007-05-22 / 18:03:00

    Шановний, може Кеменяша я і погано знаю, але Сербайло брав відступні від "Цірика і ко". Ігри - це і є політика, а в ній ніколи не говори ніколи ...

  4. 2007-05-22 / 17:12:00

    Аноніму 15.34 Погано Ви знаєте Кеменяша і Сербайла, якщо думаєте що вони можуть взяти відступні від "цирика і ко". Дуже далеко зайшли ці ігри і повернення назад немає.

  5. Аноніму 15:12 2007-05-22 / 15:34:00

    Императивный мандат не работает - в этом и вся сущность этих бютовских игр. Не удивлюсь, если ныне выключенные из партии на перевыборах (или ещё раньше) вновь появятся в списке БЮТ. За особые заслуги перед партией в лице Кеменяша и Сербайла. Если же императивный мандат действует, как вы утверждаете, то рекомендую вам его применить. Тогда, возможно, я и уверую в светлый образ Камыша и Сербайло, и вообще в то, что "Справедлывись е, и за нэйи варто боротысь"

  6. 2007-05-22 / 15:12:00

    не буду вдаваться в полемику с вами, яйцеголовый. где ваш конструктивный коментарий. Жёлчь из себя источает только неудачник, а вы это умеете исключительно изящно. здоровья вам

  7. сергей 2007-05-22 / 15:00:00

    Посмотри на фотку своего шефа к этой информации и увидишь, кто яйцеголовый. А может для этого тебе досаточно посмотреть в зеркало?

  8. 2007-05-22 / 14:45:00

    Сергею. Для вас яйцеголового. Изгнание из партии есть ласточкой об изгнаннии из рады. Императивный мандат уже работает

  9. сергей 2007-05-22 / 14:35:00

    Вот Рата обрадуется! Теперь "бывшие" ужгородские бютовцы будут дерибанить с ним ресурсы Ужгорода ещё масштабнее, без страха запятнать белые одежды Юли и, соответственно, нарваться на её праведный гнев. Молодцы Сербайло и Камыш! Теперь, гляди, Рата за такой неожиданный подарок им гектар-другой подарит

  10. Новенький 2007-05-22 / 14:23:00

    ВОТ ЭТО ЛИЦО!!!ТаКого можно испугать разве,что МИНОГРАНАТОМЕТОМ.

  11. 2007-05-22 / 13:33:00

    бадида, омельченко, шляхта не є членами партії. а якщо я добре слухала то партія відмежувалася від фракції

  12. 2007-05-22 / 12:42:00

    А що Бадида, Омельченко і Шляхта кращі, вони теж брали безпосередню участь у дерибані, якщо не особисто, то точно за участю їхніх карток. Ганьба!

  13. 2007-05-22 / 12:28:00

    Сьогодні на прес-конференції оголошено про виключення наступних осіб зі складу Ужгородської міської партії "Батьківщина" та фракції БЮТ в Ужгородській міській раді: Цірик, Федака, Сивочолий Шолтес, Риба, Шляхта, Лукша, Мартин, Харевич, Брецко, Федорішко. В.о. голови УМО партії "Батьківщина" призначено Шекету А. Цікаво з огляду на те, що Риба А. не був на тому великодньому дерибані землі чого й він попав у цей перелік?

  14. 2007-05-22 / 12:06:00

    Де коментарі? Що сказав про дерибан БЮТом землі?

  15. 2007-05-22 / 11:56:00

    А как пресуха уже началась? Что там говорят? Камыш есть?