У вентиляційну шахту ужгородської 9-поверхівки упав кіт

Виходу до підвалу шахта не має. Якщо кіт помре в повітропроводі, через вентиляційні отвори брудне повітря піде у 18 квартир

 

Уже 14 днів поспіль мешканці дев’ятиповерхівки, що на вул. Легоцького в Ужгороді, намагаються врятувати кота, який упав у вентиляційну шахту будинку. Тварина пролетіла з 30 метрів й залишилася живою. І ніч, і день кицька нявчить.

Мешканці зверталися вже й до ЖЕКу, й до МНС. Останні приїхали на виклик, обстежили будинок і з’ясували, що виходу до підвалу шахта не має.

Як повідомляє кореспондент zahid.net, єдиний порятунок для тварини - якщо люди дозволять розбити стіну у себе вдома, адже вентиляційна шахта має виходи до кожної з квартир. Однак жителі не погоджуються. Одні зробили ремонт, інші - пенсіонери, витрати їм ніхто не компенсує.

Люди зібрали підписи й звернулися до начальника ЖЕКу, однак марно. В ЖЕКу навіть плану будинку не надали.

Спочатку мешканці кота підгодовували, а тепер вже й не знають, що робити. Якщо тварина помре в повітропроводі, через вентиляційні отвори брудне повітря піде у 18 квартир.

У ситуації, що склалася, люди вбачають провину ЖЕКу, адже вхід на горішнє приміщення, куди виходить отвір вентиляційної шахти, не зачинений. До того ж сам отвір не закритий хоча б решіткою, туди може впасти навіть дитина.

Тепер мешканці мають намір на бездіяльність ЖЕКу в цій ситуації подати до суду.
Закарпат.інфо

 

14 липня 2008р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів