Бельгійські підприємці зацікавлені у співпраці з українськими

У вівторок, 6 жовтня, в Закарпатській торгово-промисловій палаті відбулася зустріч із учасниками проекту "Plato Carpathia" – ТПП Східної Фландрії (Бельгія), Саболч-Сатмар-Березької області (Угорщина) та іншими.

 

Президент Закарпатської торгово-промислової палати Отто Ковчар нагадав, що бельгійсько-угорсько-румунсько-український проект "Plato Carpathia" реалізується за підтримки Фламандського уряду в рамках співпраці торгово-промислових палат Східної Фландрії (Бельгія), регіональних ТПП областей Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина), Сату-Маре (Румунія) та Закарпатської ТПП. Основна мета проекту – сприяти розвитку малого і середнього бізнесу шляхом вивчення та передачі передового європейського досвіду підприємницької діяльності.
Наша торгово-промислова палата протягом багатьох років активно співпрацює зі словацькими, румунськими, польськими, угорськими колегами, тобто в Карпатському Єврорегіоні. Це дає змогу налагодити ділові зв’язки і суб’єктам господарської діяльності, – відзначив Отто Ковчар. – А це – нові робочі місця, обсяги товарообороту, платежі до бюджетів, кошти на фінансування бюджетної сфери тощо. Вважаю, такими діями торгово-промислові палати сприяють розвитку економіки регіонів, які вони представляють.
За словами координатора проекту Кіма Кейгнаерта, в рамках цієї програми Бельгія співпрацює з Україною близько двох років. Проект має на меті, зокрема, і підвищити кваліфікацію кадрів малих і середніх підприємств. Як повідомив Кім Кейгнаерт, українські великі компанії мають певний рівень і навіть можуть поділитися досвідом із румунськими, угорськими підприємствами. Однак, якщо говорити про малий і середній бізнес, є ще чому повчитися. Загалом же, за словами Кіма Кейгнаерта, проект, що реалізовується, корисний і для тих компаній, які планують вийти на європейський ринок.
– Бельгійські підприємці зацікавлені у співпраці з українськими. Проект "Plato Carpathia" спрямований й на те, щоб налагодити бізнес-контакти, – зауважив він.
Також розпочато нові проекти з підтримки та розвитку зв’язків між угорськими, румунськими, бельгійськими та іншими підприємствами. Їхні учасники сподіваються на плідну та взаємовигідну співпрацю.
Управління інформації та зв’язків
із громадськістю облдержадміністрації

 

07 жовтня 2009р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів