Павло Чучка - найвідоміший в Україні сільський голова

Закарпатські експерти вручили почесний диплом Баранинському сільському голові

 

Карпатський центр полінгових досліджень провів експертне опитування за підсумками минулого року. Перемогу у спеціальній номінації було присуджено відомому громадському діячеві, автору проекту “Деца у нотаря”, Баранинському сільському голові Павлу Чучці. Визначення найвпливовіших політиків та підприємців краю проводиться Карпатським центром полінгових досліджень щороку. Есперти, до яких належать провідні науковці, журналісти, соціологи та політологи, визначають кандидатури з різних сфер діяльності.

Федір Шандор, кандидат соціологічних наук:

– Номінація “Найвідоміший в Україні сільський голова” для Павла Чучки є закономірною. Експерти порівняли різні показники в галузі місцевого самоврядування.

У 2009 р. Всеукраїнський журнал “Коментарі” включив Павла Чучку до списку найвпливовіших людей України. До речі, Павло Чучка – єдиний сільський голова в державі, якого було включено в цей список. У списку впливових людей Закарпаття київські аналітики поставили Чучку на 18 місце, зразу після мера м. Мукачева.

Також минулого року Павло Чучка був включений до Ради сільських голів при Кабінеті Міністрів України, де працював у робочій групі, яка готувала пропозиції щодо розширення прав місцевого самоврядування.

Окремо слід виділити ініціативу Павла Павловича зі створення асоціації сільських голів на Закарпатті, де сільські голови можуть ділитися досвідом врядування, вирішення проблем та успішної реалізації різних проектів.

Чучка запросив на Закарпаття словацьких колег, які ознайомили наших сільських голів з принципами роботи сільрад у наших сусідів.

Враховуючи вказані напрямки роботи Павла Чучки, експерти прийняли рішення про присудження йому диплома “Найвідоміший в Україні сільський голова”. Адже його активність у сфері місцевого самоврядування робить Чучку беззаперечним лідером у краї.







Олександр Коваль, директор “Туристичного інформаційного центру Закарпаття”:

– Крім місцевого самоврядування, експертами було відмічено й інші сфери діяльності Павла Чучки. Думаю, окремої уваги заслуговує туристична сфера. Адже, крім роботи на посаді сільського голови, Павло Павлович бере активну участь у громадському житті, реалізовуючи різноманітні проекти, які сприяють популяризації іміджу Закарпаття і позитивно впливають на розвиток туристичної галузі – що для нашого краю є дуже важливим. Зберігаючи наші традиції, наші особливості, він робить наш край ще цікавішим для туристів.

Павло Чучка, Баранинський сільський голова:

– Приємно здивований, що мої сільські справи відстежують і оцінюють в Ужгороді та Києві. В області, в місцевому самоврядуванні працює багато яскравих особистостей, але, на жаль, відсутня ефективна координація між ними. Їхній корисний досвід залишається невідомим колегам у регіоні. Тому я тривалий час шукаю собі подібних активних сільських голів, депутатів, педагогів, які здатні позитивно впливати на місцеві громади і поширювати сучасне, розумне, європейське.

Іван Сочка,

Карпатський центр

полінгових досліджень

Довідка:

Павло Чучка

Кандидат філологічних наук.

Пропрацював 9 років в Академії наук України в м. Києві, після чого повернувся в Ужгород.

З розпадом СРСР зайнявся підприємництвом, відкривши перший у місті приватний універсам.

У 1995 році заснував корчму-музей “Деца у нотаря”, яка стала центром розвитку наших традицій, перетворившись на один із найпопулярніших туристичних об’єктів області.

Автор популярної збірки віршів “Вечірки по-баранинськи”, написаної закарпатською говіркою, рідною для сотень тисяч жителів краю.

У 2002 – 2006 р.р. – депутат Ужгородської міської ради.

У 2002 році на виборах мера Ужгорода посів друге місце.

З 2006 р. – голова Баранинської сільської ради.

З червня 2009 р. – член Ради сільських голів при Кабінеті Міністрів України.

За щорічним рейтингом всеукраїнського журналу “Коментарі” включений до списку найвпливовіших людей України. Павло Чучка став єдиним сільським головою країни, включеним у цей рейтинг.

 

10 лютого 2010р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів