Екс-форвард "Говерли" прокоментував нинішній стан команди
Закарпатський форвард "Говерли" 1990-2000-х років Мирослав Бундаш оцінив стан речей у нинішній футбольній дружині Грозно:
— Зараз у "Говерлі" підібрався досить непоганий колектив. Команду поповнили досвідчені футболісти, які обов’язково допоможуть ужгородцям вирішити поставлене завдання. Крім того підготовкою займається досить досвідчений тренер, який до цього пройшов збори не з однією командою. Мені здається, після виступу в осінній частині чемпіонату В’ячеслав Грозний зробить правильні висновки і зуміє поліпшити гру колективу. На мій погляд, особливу увагу варто приділити роботі лінії оборони, та й напад вимагає посилення .
Думаю, "Говерлі" не завадило б придбання хорошого забивного нападника, адже з небезпечними моментами у команди, як правило, не виникає великих проблем. Варто подумати в міжсезоння і над підписанням кваліфікованого опорника. Втім , навіть якщо і не вдасться посилити ці позиції, у "Говерли" вистачає гравців, які допоможуть виконати поставлене завдання.
[a href="http://anons.uz.ua/news/sportsnews/15783-miroslav-bundash-osoblivu-uvagu-varto-pridliti-robot-lnyi-oboroni-ta-y-napad-vimagaye-posilennya.html"]www.footboom.com[/a]
До цієї новини немає коментарів