Ми маємо забезпечити жителям Східних регіонів України право спілкуватися тією мовою, якою вони хочуть - Порошенко

Народний депутат України Петро Порошенко переконаний, що жителі Сходу є щирими українцями, яких потрібно не лише чути, а й розуміти та вирішувати їх проблеми.

 

Як передає кореспондент УНІАН, про це Порошенко сказав під час брифінгу у Вінниці 25 квітня.

Він зазначив, що майбутня влада проблеми Сходу вирішить. «Ви не уявляєте, яка бідність там (на Сході) панує, який рівень безробіття сьогодні в шахтарських селах Донбасу і в яких умовах там живуть люди. Ми маємо забезпечити жителям Східних регіонів України право спілкуватися тією мовою, якою вони хочуть і місцеві ради мають право приймати це рішення; співати пісні, які їм хочеться; створювати робочі місця, ліквідувати корупцію», - сказав Порошенко. 

Він зауважив, що сьогодні на Донбасі є окремі люди, які ані української, ані російської мови не розуміють – це терористи. «Якою мовою з ними (терористами ) розмовляти? Тією, якою вони зрозуміють – мовою сили. Тому що сильна держава повинна захищати своїх громадян», - наголосив Порошенко. 

Він переконаний, що тисяча людей зі зброєю в руках з восьмимільйонного Донбасу повинна бути роззброєна і звільнена в рамках амністії, або піти на лаву підсудних за терористичний злочин проти мирного населення.

 

26 квітня 2014р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів