Максим Шацьких всього в двох забитих м’ячах від всеукраїнського рекорду Сергія Реброва

Гол, який Шацьких забив у матчі «Говерла» - «Волинь», не тільки став для узбека 121-м в рамках чемпіонату України, але і дозволив йому ще ближче підібратися до лідера таблиці найкращих бомбардирів чемпіонату України за всю історію.

 

Цим лідером і рекордсменом є нинішній виконуючий обов'язки головного тренера «Динамо» Сергій Ребров, в активі якого 123 м'ячі.

Можна припустити, що найближчим часом Шацьких не тільки наздожене Реброва, вже повесившего бутси на цвях, але і поб'є його рекорд. Подібне може статися вже в цьому сезоні, але для цього Максиму обов'язково потрібно забивати в останніх двох турах, в яких «Говерла» зіграє з «Чорноморцем» і «Севастополем».

На третьому місці в таблиці йде колишній форвард «Шахтаря» і збірної України Андрій Воробей - 105 голів. Зазначимо, що з діючих футболістів у першій десятці присутні Євген Селезньов (93 м'ячі) та Марко Девич (90).

Повністю перша десятка кращих бомбардирів виглядає так:

Сергій Ребров - 123

Максим Шацьких - 121

Андрій Воробей - 105

Олександр Гайдаш - 95

Євген Селезньов - 93

Марко Девіч - 90

Сергій Мізін - 90

Тімерлан Гусейнов - 85

Олександр Косирін - 84

Андрій Шевченко - 83

Динамоманія

 

09 травня 2014р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів