«Кожен несе «отсєбятіну», перетягує ковдру і спішить приписати дрібні успіхи в АТО – закарпатський парламентар

Путін змінює тактику на Донбасі. Тепер українські силовики – армія, а не хунта, а всі, хто вчора були ополченцями, оголошені російською пропагандою – терористами. Про це заявив закарпатський народний обранець Віктор Балога.

 

Він вважає, що ватажки терористів, як і самі терористи, Кремлю більше не потрібні. Вибір у них невеликий – бути знищеними українськими військами, чи російськими при спробі перетину кордону.

         «Але це ще далеко не перемога. Більше того, в багатьох аспектах ми ще не готові до путінських ігор, але наша справа чесна і справедлива. Тому, сьогодні дуже важливо, щоб кожен займався своєю справою: той, хто має бути на передовій, хто має звільняти нашу землю, повинен займатися цією роботою, а тиловикам краще зосередитися на виготовлені макаронів і курятини. Але поки що усе виходить з точністю до навпаки», - переконаний політик.

         Він називає ще один дуже важливий момент, на якому неодноразово наголошував: сьогодні у наших силовиків сім інформаційних площадок.

         «Кожен несе «отсєбятіну», кожен перетягує ковдру на себе і спішить швидше за іншого приписати собі навіть дрібні успіхи в АТО. Це неправильно. Якщо країна у нас одна, ворог спільний, то й інформаційний центр, звідки надається інформація, теж має бути єдиним», - заявив лідер «єдиноцентристів» Віктор Балога.

 

08 липня 2014р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів