До обіду проголосувало 22% Ужгородщини
Найменш активно до виборів долучилось студенство.
Станом на 12 годину в Ужгороді та Ужгородському районі проголосувало 34 857 виборців – це приблизно 22% людей.
За даними членів комісії, найвища явка наразі у с.Верхнє Солотвино – із 212 виборців свій громадянський обов’язок виконали 105, тобто майже половина. Найкраща явка в Ужгороді виявилася в Обласному госпіталі інвалідів війни та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС: проголосувало уже 55% (33 людини), - повідомив кандидат у депутати Олександр Довгош.Найменше поки проголосували на одній із дільниць смт Середнє - вул.Берегова, 1. Із 420 громадян проголосували лише 17, тобто 4%.
Подібна ситуація в м.Ужгород на вул.Університетські1, 12, м.Ужгород. Із 1587 людей акт волевиявлення здійснили лише 5,2%, а саме 83 особи. На Студентскій набережній 22 явка вища лише на 0,1%: із 1426 громадян проголосувало 76 – це 5,3% людей.
Тобто найменш активно поки голосують студенти.
На ужгородських дільницях голосують без медиків
На щастя, жодних викликів карет швидкої на дільниці зафіксовано не було.Про це Ужгородському прес-клубу повідомив диспетчер станції швидкої допомоги Ужгорода. Тим часом, на території країни ситуація не зовсім втішна. Наразі зафіксовано три смерті на виборчих дільницях.
Про це під час брифінгу повідомив в.о. міністра охорони здоров’я Василь Лазоришинець, передає кореспондент УНН. «На жаль, на сьогодні такі випадки зафіксовані. І по тій інформації, яка у нас є, зафіксовано три випадки», – зазначив В.Лазоришинець. Він також повідомив, що випадки були зафіксовані у Чернівецькій області, Тернопільській області та у місті Слов’янськ. За словами очільника Міністерства, всі випадки пов’язані з порушення серцевої діяльності.Ужгородський прес-клуб реформ
До цієї новини немає коментарів