На Закарпатті з початку року обсяги переробної промисловості збільшено на 5 %
За підсумками січня-листопада 2014 року приріст виробництва у промисловості, порівняно з аналогічним періодом 2013 року, склав 4,9%.
За одинадцять місяців приріст виробництва у добувній промисловості і розробленні кар’єрів, порівняно з відповідним періодом минулого року, склав 43,9%, що зумовлено зростанням видобутку природного газу, піску, щебеню, крихти та порошку, гальки, гравію.
У переробній промисловості, порівняно з січнем-листопадом 2013 року, обсяги виробленої продукції збільшено на 5,0%.
На підприємствах з виробництва харчових продуктів та напоїв за одинадцять місяців спостерігалося скорочення виробництва проти січня-листопада 2013р. на 8,6%. Зменшено виробництво м’яса свиней свіжого чи охолодженого, виробів макаронних, локшини та виробів борошняних подібних, сумішей соків фруктових та овочевих, кормів готових для тварин, що утримуються на фермах, крім борошна та гранул із люцерни. Поряд із цим, одержано приріст продукції у виробництві овочів консервованих натуральних (на 179 т), соків фруктових та овочевих (на 1064 т), борошна (на 1929 т), вод натуральних мінеральних газованих (на 249,4 тис.дал).
На підприємствах з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів випуск продукції у січні-листопаді, порівняно з аналогічним періодом 2013р., збільшено на 5,9%.
На підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності індекс промислової продукції за січень-листопад, порівняно з минулорічним періодом, становив 108,5%, у т.ч. на підприємствах з оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корку – 111,7%, з виробництва паперу та паперових виробів – 72,3%, у поліграфічній діяльності – 86,8%.
За одинадцять місяців 2014р. у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, порівняно з січнем-листопадом 2013р., зафіксовано зниження обсягів продукції на 8,1%, знижено виробництво етилацетату, мила, дезодорантів для тіла та антиперспірантів, засобів для прийняття ванн.
Зростання виробництва на 4,2% в галузі із виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції за січень-листопад 2014р., порівняно з відповідним періодом минулого року, відбулося за рахунок збільшення обсягів у виробництві іншої неметалевої мінеральної продукції (приріст склав 14,4%).
У машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, індекс обсягу промислової продукції у січні-листопаді до аналогічного періоду минулого року склав 109,7%, повідомила Зоряна Добрянська, начальник відділу статистики промисловості ГУС
До цієї новини немає коментарів