Сергій Шаптала: Ми готові й далі боронити українську землю на всі 100%!

Кожному механіку-водію, який вивів техніку з поля бою, буде виплачена премія і підвищена зарплата, а всі частини, які вийшли з Дебальцевого, будуть відправлені на ротацію.

 

Про це в Артемівську заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з військовими, яких було перегруповано з Дебальцевого, 

 
"Я гордий і щасливий тим, що є верховним головнокомандувачем таких Збройних сил. Ви тримали удар до кінця, не здаючи своїх позицій у Дебальцевому. Ми захищаємо свою землю, і я кожному з вас дякую за мужність, дякую за героїзм", – заявив Президент.

Командир 128-ї Мукачівської гірсько-піхотної бригади Герой України Сергій Шаптала підкреслив, що солдати намагалися тримати позиції до останнього. "Скажу за свою бригаду, за кожного свого військового – завдання свої вони виконали в повному обсязі. Ніхто з бійців не відійшов, не залишив свої позиції. Вважаю, що це героїзм кожного солдата", – сказав командир, зауваживши, що військовослужбовці стали перегруповуватися лише після затвердження відходу Генеральним штабом".

Комбриг також наголосив, що військовослужбовці готові й надалі захищати територіальну цілісність і суверенітет держави. "Ще такого ніколи не було, щоб українські воїни на своїх позиціях відійшли або здали зброю. Про таке навіть не було мови. Ми готові й далі боронити українську землю на всі сто відсотків", – сказав полковник.

 

 

 

 

18 лютого 2015р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів