Глава МЗС Румунії: Є ризик дестабілізації і на Закарпатті

У випадку якщо мінські домовленості не буде імплементовано, існує ризик дестабілізації інших регіонів України, сусідніх до Румунії.

 

Про це заявив міністр закордонних справ Румунії Богдан Ауреску в інтерв'ю RFI.

"З одного боку, мінські угоди  є кроком який ми сприйняли з радістю, з іншого боку вже є труднощі у їх здійсненні. Зокрема, не повною мірою застосовується режим припинення вогню, що  не дозволяє ровести черговий етап виведення важких озброєнь",  - сказав він.

"Якщо це угода про припинення вогню і наступні кроки не буде виконано, то угоди в Мінську опиняться під питанням", - відзначив глава МЗС Румунії.

"В такому випадку дестабілізація може поширитися на інші області України, в тому числі регіони, сусідні до Румунії", - наголосив він.

Водночас, за словами Ауреску, позиції в ЄС щодо можливого постачання зброї Україні у випадку, якщо політичний діалог не принесе результату, розділилися.

"Існують погляди, що постачання зброї, незалежно від сторони, лише посилює конфлікт. Інші кажуть, що ми повинні надати українській стороні можливість захистити себе",  - зауважив він.

Щодо Румунії, то, як відзначив глава МЗС, у країни немає потрібної Україні зброї.

Нагадаємо, з Румунією по сусідству - Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області України

 

23 лютого 2015р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів