Які перспективи у молодіжних центрів на Закарпатті?

Активісті та працівників структур, що займаються молодіжною політикою, запрошують на Національний семінар для молоді 17-21 березня в Києві.

 

Управління молоді та спорту Закарпатьскої облдержадміністрації інформує про проведення національного семінару з питань молодіжної політики (з особливим акцентом на питання розвитку молодіжних центрів в Україні) 17-21 березня 2015 року.

До участі запрошуються активісти та працівники структур, що займаються молодіжною політикою.

Нагадаємо, що нещодавно ряд народних депутатів, серед яких і двоє закарпатці, зареєстрували проект закону про діяльність молодіжних центрів.

 Міністерство молоді та спорту за підтримки проекту ЄС "Підтримка молодіжної політики країн Східного партнерства" спільно з Фондом ім. Фрідріх Еберта проводить Національний семінар з питань молодіжної політики (з особливим акцентом на питання розвитку мережі молодіжних центрів в Україні), який відбудеться з 17 по 21 березня 2015 року у м. Києві.

Метою семінару є розробка інструментарію ефективної роботи молодіжних центрів відповідно до стандартів та критеріїв Ради Європи, врахування кроссектрорального співробітництва з метою підвищення якості роботи з молоддю.

Питання, що будуть висвітлюватись під час заходу:

1) обговорення форм активізації участі молоді у формуванні та реалізації державної молодіжної політики;

2) аналіз діяльності існуючої мережі молодіжних центрів, які працюють з молоддю;

3) вивчення досвіду функціонування молодіжних центрів в інших країнах відповідно до основних вимог і критеріїв Ради Європи;

4) підготовка кадрів в рамках реалізації програми "Молодіжний працівник";

5) презентація кращих практик зі створення мережі молодіжних центрів;

6) висвітлення досвіду розвитку неформальної освіти в ЄС та країнах Східного партнерства на базі молодіжних центрів.

Учасники семінару: представники структурних підрозділів, установ, центрів, які працюють з молоддю, Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки, Міністерства соціальної політики, Міністерства культури (молодіжних центрів, центрів зайнятості, молодіжних центрів праці, закладів позашкільної освіти (туристичні, натуралістичні, технічні, тощо), центрів соціальних служб для молоді та ін.).

Запрошуємо взяти участь у семінарі та, у разі виявлення бажання, заповнити до 03 березня ц.р. форму заявку-учасника, яка розміщена за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1zDuToFi6OhkV6Am8TWcsI1VVgCDCTc9XGCau4f48aYM/viewform?edit_requested=true

Витрати на проживання, харчування та проїзд учасників семінару покриваються проектом ЄС "Підтримка молодіжної політики країн Східного партнерства", повідомили в  Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА.

 

02 березня 2015р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів