Федака: Губалем «мало що зроблено було за півроку»

Лунченко був призначений на посаду суто для проведення виборів, а у Губаля є інші завдання.

 

Про це в коментарі "Слову і Ділу" розповів закарпатський політолог Сергій Федака, оцінюючи діяльність Губаля за півроку роботи на посаді очільника ОДА. 

«Враховуючи ті обставини, які склалися, дуже складно оцінювати роботу. В країні, в якій іде війна, дуже складно проводити успішні проекти. Загалом, гадаю, мало що зроблено було за півроку. Якихось надзвичайних подій, успіхів не було. Найбільшим позитивом і заслугою Василя Губаля, у порівнянні з попередником, є відсутність скандалів», – розповідає Федака. 

За його словами, дуже складно порівнювати колишнього голову Закарпатської ОДА і нинішнього, оскільки Лунченка   був призначений з команди Яценюка   виключно для того, щоб провести вибори. 

«Особливо нічим іншим, окрім виборів, Лунченко не займався, а перед Губалем поставлені й інші питання. Проте зараз є різна інформація і можуть бути кадрові зміни та відставки в Закарпатській ОДА. Нещодавно Пацкан заявив, що питання обговорюються «нагорі». Виключати питання відставки не можна», – каже він. 

Голова Закарпатської ОДА зізнався, що на нараді у Президента була критика. «Закарпаття критикують за мобілізаційну компанію – область не справляється з доведеними показниками, виконуємо лише 30%», – написав він у Фейсбуці. 

При цьому він відзначає, що є й досягнення. Зокрема, більше двадцяти мільйонів гривень виділено на потреби військових. 

 

16 березня 2015р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів