В Ужгороді вдруге буде показана передвеликодна вистава

Цього разу привезуть "Католицьокого Шекспіра"

 

Львівський духовний театр ?Воскресіння? закарпатці мали змогу побачити торік. Тоді муніципальний театр зі Львова привіз виставу за п??сою Папи Римського ?вана Павла ?? ?Йов?. Успіх був такий великий, що культурологи визнали приїзд театру ?Воскресіння? гастролями року на Закарпатті.

? ось Мукачівська греко-католицька ?пархія вирішила продовжити традицію передвеликодніх вистав і знову запросила до нас відомий театр зі Львова. 17 квітня, у неділю, о 16.30 в обласному музично-драматичному театрі закарпатці зможуть побачити виставу ?Благовіщення Марії? за п??сою відомого французького драматурга Поля Клоделя. Ще за життя його називали ?католицьким Шекспіром?, адже він був не тільки видатним письменником, але й священиком.

?Благовіщення Марії? ? однію із знакових вистав театру ?Воскресіння?. Вона гралася понад 400 разів у театрах не тільки України, але й Польщі, Сербії, Шотландії, Росії, Словаччини. Це перше прочитання Поля Клоделя українським режисером. Сам художній керівник театру Ярослав Федоришин вважа?, що у виставі закладено дуже світлу енергетику. Головна тема вистави -- місія жертовності. Це саме те, чим повинні наповнюватися наші серця напередодні найсвітлішого християнського свята ? Великодня.

Вистава ?Благовіщення Марії? відбудеться під патронатом голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктора Балоги та ?пископа Мілана Шашіка.

 

08 квітня 2005р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів