Прибічники Радянського Союзу вчинили провокацію на АЗС в Ужгороді!

Очевидці стверджують, що один з чоловіків постійно наголошував, що «не хоче, аби Закарпаття було у складі України».

 

Провокація бійки сталася пообіді середи, 9 грудня, в Ужгороді на вулиці Гагаріна. Так, на території заправки двоє чоловіків, що під’їхали на автомобілі з неукраїнськими (очевидці говорять про словацькі або чеські) номерними знаками, провокували присутніх на бійку за зауваження на сепаратистські висловлювання.

Як розповіли окремі очевидці, що чекали в черзі на автозаправці, коли й трапився інцидент, на автозаправочну станцію, що працює по по вулиці Гагаріна, під'їхав джип "Тойота" на неукраїнських номерах, з якого вийшли двоє чоловікв. Спілкуючись російською, акцентовано голосно й на публіку, чоловіки завели «ностальгічну» розмову про «кращі часи Закарпаття в СРСР» та необхідність відродження тих «традицій». Очевидці стверджують, що один з чоловіків постійно наголошував, що «не хоче, аби Закарпаття було у складі України».

На неголосне зауваження когось із черги стосовно того, що реставрація «союзу» тут неможлива й непотрібна, прихильники СРСР наблизились до чоловіка і, затиснуши, почали словесно провокувати на бійку. Поміж тим, заявляють свідки, один із провокаторів завдав чоловікові два чи три короткі удари.

Уже на цьому етапі до групи підійшов ще один з чоловіків у черзі, попутньо попросивши жінку-оператора на касі викликати міліцію. Та на це відповіла, що у них – приватна охорона, втім кнопку виклику натиснула лише згодом, на неодноразове звернення присутніх.

Тим часом чоловік, що став на захист затиснутого провокаторами, після кількох невдалих спроб з незвички викликати міліцію з мобільного, попередив про готовність давати свідчення проти молодиків за нанесення ударів та сепаратистські висловлювання, інформує Закарпаття онлайн.

Лише після виклику охорони чоловіки, так і не вгамувавшись і вигукуючи образи, покинули територію автозаправки та поїхали геть. Міліцію на місце події ні присутні клієнти, ні працівники автозаправки так і не викликали.

Утім, звернення до СБУ щодо вищезгаданого випадку з боку окремих очевидців таки здійснене. Крім того, наголошували свідки події з черги, на автозаправці присутні камери зовнішнього відеоспостереження, і одна з них розташована так, що з неї мав би проглядатися не тільки інцидент, але й номерні знаки авто, на якому завітали провокатори. А отже, дати хід справі та встановити осіб, що в часі війни з агресором вдаються до спроб розпалення на мирній території, для правоохоронних структур не мало би представляти жодних складнощів.

 

10 грудня 2015р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів