Як прикрашають на Новий рік головні святкові дерева у різних державах? (ФОТО)

Традиція пишно прикрашати ялинки поширена в усьому світі. Однак скрізь це роблять по-різному - залежно від широти, а відтак і температури на вулиці.

 

Монтеррей (Мексика)

Цю новорічну ялинку (на ФОТО вверху) встановили біля Історичного музею мексиканського Монтеррея. Хоча її зроблено з нетрадиційних матеріалів, значення її не відрізняється від звичайних різдвяних ялинок. Цю сучасну версію складено з пластикових контейнерів і старих сміттєвих баків та підсвітлено зсередини. Посил традиційний: веселого Різдва та щасливого Нового року!

Абіджан (Кот-Д’Івуар)

В екваторіальних широтах різдвяна ялинка не надто схожа на традиційні європейські ялинки та смереки. Головне святкове дерево Кот-Д’Івуару стоїть в Абіджані. Його виготовили з великої кількості електричних лампочок.

Біблос (Ліван)

Традиційні для свята нового року ялинки встановлюють і на Близькому Сході, як-от в Лівані. Найбільшу радість цей символ дарує дітям - своїм яскравим блиском. Ось таке абстрактне дерево-ліхтар прикрашає ліванське портове місто Біблос, що на північ від Бейрута.

Токіо (Японія)

Ця величезна ялинка з’явилася 6 грудня 2015 року перед мерією токійського району Сіндзюку. Вона одразу ж стала справжнім магнітом не лише для місцевих мешканців, а й туристів з усього світу, які відвідують японську столицю.

Сінгапур (Південно-Східна Азія)

Різдвяні "супердерева" в середмісті Сінгапура добре адаптовані до місцевої погоди - вони зроблені з пластику, що робить їх стійкими до дощів. Яскраво освітлений різдвяний парк у південноазійській столиці, де їх встановлено, вабить і літніх людей, і молодь.

Маніла (Філіппіни)

Ялинка є невід’ємною частиною міського краєвиду взимку і в столиці Філіппін - Манілі. Перед цим святковим деревом, встановленим поблизу великого торговельного центру, залюбки збираються місцеві мешканці та грають діти.

Київ (Україна)

Головну українську ялинку вже другий рік поспіль встановлюють на Софійській площі. 25-метрову смереку, якій виповнилося 80 років, привезли з Прикарпаття і прикрасили іграшками у вигляді пряників і фруктів, а також яскравими гірляндами. Поруч працює новорічно-різдвяний ярмарок із святковими частуваннями.

Нью-Йорк (США)

У зимовому Нью-Йорку завжди відзначали Різдво з розмахом і шиком, навіть коли інші великі американські міста економили на святкуванні. Ця класична ялинка стоїть перед Рокфеллер-центром на Мангеттені.

Монте-Карло (Монако)

Яскраво освітлена ялинка, що виблискує барвами, також традиційна різдвяна окраса європейського Монте-Карло. Всі дерева - справжні, а різнокольорове підсвітлення - незмінна ознака святкового ялинкового прикрашання.

Берлін (Німеччина)

Берлінська ялинка - символ німецької різдвяної культури, що вабить до себе туристів з усього світу. Селфі на тлі цього дерева і Бранденбурзьких воріт наразі - один з найпопулярніших у соцмережах фотознімків.

 

01 січня 2016р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів