Закарпатські лісівники звинувачують митників у нанесенні шкоди державі

Йдеться про незаконну зупинку 182 вагонів з деревиною на кордоні у Закарпатській області. Варто зазначити, що на лісопродукцію є всі необхідні сертифікати, а товар вже пройшов митне оформлення на митницях ДФС у Київській, Житомирській, Рівненській, Львівській, Хмельницькій, Чернігівській та Тернопільській областях.
Окрім цього, всі державні підприємства Держлісагентства знаходяться під «пильним оком» правоохоронних і фіскальних органів, а весь товар, що відпускається державними підприємствами, має спеціальні бирки, за якими можна відслідкувати шлях переміщення деревини.
Станом на 1 липня, збитки від незаконних дій на Закарпатській митниці вже склали близько 15 мільйонів гривень. Це сума за простій вагонів і штрафні санкції за несвоєчасну поставку продукції.
Варто зазначити, що такі проблеми у державних підприємств виникли тільки на кордоні в Закарпатській області.
Дії окремих обласних керівників перешкоджають наповненню державного бюджету, а це ускладнює процес порятунку лісів південно-східних областей України від пожеж.
Додатково повідомляємо, що за перше півріччя 2016 року лісова галузь вже сплатила податків до бюджетів усіх рівнів на суму більш ніж 1,5млрд гривень.
Прес-служба Держлісагентства
До теми
- В Ужгороді відкрили виставку про Палац Великих Князів Литовських
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- Майже 300 спортсменів зібрав на Ужгородщині чемпіонат бойових мистецтв пам’яті поліцейського-Героя
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн
- Смертельна ДТП на Закарпатті: водія, з вини якого загинуло двоє підлітків, засуджено до 7 років ув’язнення
- Комерційнна партія біодобавок на чверть мільйона гривень завозилась в Україну під виглядом особистих речей
- Фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології зібрав в Ужгороді понад 150 школярів з усієї країни
- Закарпатців попереджають про схему шахрайства під виглядом «виплат від Укренерго»
- Разом і поза фронтом: поранених воїнів 128-ї бригади відвідали побратими
- У селі Шаян відкрили сучасний медичний центр – для відновлення здоров’я та реабілітації
- Поліцейський-ветеран із Закарпаття Владислав Горнодь виборов призове місце на міжнародному турнірі з джиу-джитсу
- На Рахівщині поліцейські затримали підозрюваного у смертельному побитті чоловіка
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»

До цієї новини немає коментарів