Закарпатський розбійник намагався втекти з України літаком

Як повідомили у відділі комунікації поліції Київської області, чоловік намагався втекти від українського правосуддя, однак не встиг.
У липні минулого року вночі у селі Горенка, що у Києво-Святошинському районі, перебуваючи на території приватного підприємства з корисливих мотивів, невідомий здійснив напад на охоронця, вдаривши його дерев’яним бруском по голові. Коли потерпілий впав та втратив свідомість, зловмисник зв’язав чоловіка мотузкою та скетчем і, викравши його мобільний телефон, втік з місця події.
Слідчо-оперативна група поліції, яка прибула на місце події, відкрила за даним фактом кримінальне провадження за ч.1 ст.187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства (розбій)) Кримінального кодексу України та почали пошуки розбійника.
В результаті оперативного-розшукових заходів правоохоронці встановили особу зловмисника. 12 серпня працівники поліції затримали підозрюваного у Міжнародному аеропорту «Бориспіль», коли той намагався втекти від українського правосуддя в іншу державу.
Затриманий зізнався працівникам поліції у скоєнні злочину та дав правдиві покази. До речі, він раніше вже притягався до кримінальної відповідальності за крадіжки.
Наразі чоловікові оголошено про підозру та обрано міру запобіжного заходу взяття під варту. Досудове розслідування триває.
До теми
- Запропонував допомогу, а потім побив: на Мукачівщині затримали чоловіка за пограбування пенсіонерки
- Біля Ужгорода сталася смертельна ДТП за участі мотоцикліста
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Трансфер, готель і переправа через Тису: поліція затримала організаторів незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті відзначили бійців спецпідрозділу «КОРД» з нагоди 10-річчя підрозділу
- Нові можливості для розкриття злочинів: мукачівські криміналісти отримали мобільну лабораторію
- На Берегівщині тривають пошуки 10-річного хлопчика, якого віднесло течією Тиси: поліція просить допомогти з інформацією
- Благодійна акція «Твоя кров – чиєсь завтра» відбудеться у четвер, 25 червня, в Ужгороді
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- Голова громадської організації за гроші переправляв чоловіків за кордон – поліція затримала організатора та його спільницю
- Чотирьох бійців стрілецького батальйону поліції Закарпаття нагородами відзначив Міністр МВС
- Зловмисник, який утримував у заручниках дружину та дитину, – 37-річний ужгородець-рецидивіст. Деталі від правоохоронців
- Спецоперація КОРДу в Ужгороді: поліція затримала озброєного чоловіка, який тримав у заручниках дружину та 5-річну дитину
- Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом смертельної аварії у Виноградові
- На Ужгородщині поліція затримала підозрюваного у торгівлі бойовими гранатами
- На Хустщині внаслідок ДТП загинув неповнолітній мотоцикліст – поліція розслідує справу
- Суд відправив під варту ужгородку, яка торгувала метамфетаміном: застава – мільйон гривень

До цієї новини немає коментарів