Мукачівські нероби викрали з ресторану дерева

Два жителі м.Мукачева, один із яких уже має судимість, викрали деревцята туї з місцевого ресторану. Крадене встигли продати, повдімили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.
З мукачівського ресторану невідомі зловмисники викрали вночі кілька деревцят туї. Розшуківці мукачівської поліції затримали за скоєння цього злочину двох місцевих нероб віком 34 та 45 років. Молодший уже має судимість за крадіжки.
За даним фактом розпочато слідство. Крадені туї злодії встигли продати.
До теми
- Трагедія в Ужгороді: 17-річний юнак загинув, випавши з 7 поверху багатоповерхівки
- На Хустщині поліція затримала наркоторговця – слідчі повідомили йому про підозру
- На Закарпатті викрили інструктора автошколи, який продавав "успішні іспити" з водіння
- За минулі вихідні закарпатські патрульні винесли 275 постанов за перевищення дозволеної швидкості
- На Тячівщині затримали підозрюваного у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- За матеріалами поліції на Рахівщині судитимуть торговця наркотиками – йому загрожує до 12 років ув'язнення
- Поліцейські затримали 34-річного закарпатця, підозрюваного у вбивстві товариша
- Привласнив понад 2 млн грн з профспілки: закарпатські поліцейські оголосили підозру керівнику організації
- Завдав синові п’ять ударів ножем: поліцейські Тячівщини затримали підозрюваного в умисному вбивстві
- На Рахівщині поліцейські оперативно затримали підлітка, який викрав понад 17 тисяч гривень із припаркованого авто
- Поліцейські організували екскурсію до Ужгородського замку для ветеранів війни
- На Закарпатті поліція викрила наркоугруповання з прибутком понад мільйон гривень щомісяця
- Вдарив та відібрав золоті прикраси: у Мукачеві поліцейські оперативно затримали грабіжника
- В приміщенні одного з поштових відділень в Ужгороді відвідувач здійснив постріл – поліція затримала підозрюваного
- На Закарпатті поліція повідомила про підозру зловмиснику, який торгував автомобілями ввезеними в Україну як гуманітарна допомога для військових
- На Закарпатті поліція розслідує дві ДТП з потерпілими: затримано п’яних водіїв
- Поліція Рахівщини повідомила про підозру сімейній лікарці, яка за 8000$ сприяла військовозобов’язаним у отриманні відстрочки
- В Ужгороді патрульні зупинили неповнолітнього без прав на мопеді з підробленими документами
- За минулий місяць закарпатські поліцейські розшукали 42 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поліція розпочала перевірку інформації про можливу жорстокість до тварин в Ужгороді
До цієї новини немає коментарів