В Ужгороді ввечері лунали постріли

У неділю ввечері в поліцію м.Ужгорода надійшло повідомлення від жителя міста про те, що невідомі озброєні особи погрожують його сімї. На місце події прибула слідчо-оперативна група.
Як з’ясувалося, 35-річний ужгородець прийшов у гості до своїх родичів, які проживають в провулку Шевченка. Родина вийшла ввечері у двір будинку. В цей час надійшла компанія з трьох невідомих. Між сторонами виникла сварка, в ході якої один із незнайомців вийняв травматичний пістолет і здійснив кілька пострілів у повітря. Після чого невідомі пішли.
На місці події правоохоронці знайшли дві гільзи 9-го калібру від травматичного пістолета. Стрільця розшукують. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст.296 ч.4 Кримінального кодексу України (хуліганство з застосуванням зброї).
До теми
- Допомога, що рятує та лікує: Ужгородська лікарня отримала 26 багатофункціональних ліжок
- «Від конкурсу до виставки: “Мій Ужгород” у світлинах закарпатських фотографів»
- На Закарпатті протягом 2025 року зафіксовано 5 випадків зґвалтування неповнолітніх
- У четвер, 5 лютого, в Ужгороді попрощаються із захисником Олексієм Бриньком
- Сучасне УЗД без кордонів: Ужгородська міська лікарня долучилася до міжнародного медичного проєкту ЄС
- Під час сварки поранив сина ножем: на Мукачівщині поліція затримала підозрюваного
- У січні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 36 водіїв
- За минулий тиждень закарпатські патрульні поліцейські винесли 334 постанови за перевищення дозволеної швидкості
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із загиблим 27-річним захисником – сержантом Нацгвардії Василем Фрінцком
- Намагався втекти до Румунії у переддень суду: за матеріалами поліції Тячівщини засуджено обвинуваченого у систематичному ґвалтуванні малолітньої
- Поліція розслідує обставини смерті чоловіка в Ужгороді, який помер за кермом автомобіля
- Юридична підтримка родин в Ужгороді: у межах програми Roma Response відбулася консультаційна зустріч
- В Ужгороді поліцейські охорони затримали крадія
- Керував у стані сп'яніння та скоїв ДТП: патрульні у Мукачеві притягнули до відповідальності порушника
- Ужгородська міська багатопрофільна лікарня отримала від благодійників медобладнання
- В Ужгороді завтра прощатимуться зі ще одним полеглим Захисником
- Поліція Закарпаття затримала водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП у селі на Мукачівщині – загинув пасажир
- В Ужгороді відзначили першу річницю роботи Центру захисту прав людини в Закарпатській області
- Ужгородський скансен запрошує на тематичні заходи до прийдешнього свята Стрітення Господнього
- Поліція затримала водія вантажівки, причетного до скоєння смертельної ДТП на Абранському перевалі

До цієї новини немає коментарів