Ромського "барона" з Мукачева за вбивство прокуратура хоче відправити за ґрати на 15 років

Згідно зі скасованим вироком Мукачівського міськрайонного суду, один з обвинувачених мав провести за гратами 9 років, а його батько – лише 1,6 роки.
Проте прокуратура, враховуючи тяжкість скоєних злочинів, наполягає на визнанні їх винними та засудженні до 15 років позбавлення волі.
Йдеться про трагедію, яка сталася в ніч на 9 жовтня минулого року у Мукачеві: двома пострілами з автомата було вбито 18-річного юнака. Прокуратура області висуває обґрунтовані обвинувачення у скоєнні цього злочину двом затриманим правоохоронцями чоловікам – 53-річному місцевому жителю і його 34-річному сину.
За зібраними доказами, під час вуличного конфлікту молодший, за наказом батька, застрелив юнака з близької відстані двома пострілами з автомата. Після скоєння цього вбивства обвинувачений із численною родиною намагався втекти за кордон, але його було затримано правоохоронцями.
Стосовно обох чоловіків зібрано достатньо доказів у скоєнні ними злочинів за ч.2 ст.146, ч.386, ст.296, ч.1 ст.263 ч.2 та ст.115 КК України – незаконне позбавлення волі або викрадення людини, перешкоджання з'явленню свідка, потерпілого, експерта, примушування їх до відмови від давання показань чи висновку, хуліганство, незаконне поводження зі зброєю та умисне вбивство.
До теми
- На Закарпатті затримано пенсіонера, який за 10 тис. доларів координував незаконне переправлення військовозобов’язаного до Румунії
- На Закарпатті за втручання прокуратури укладено охоронний договір на Хустський замок
- На Закарпатті багатодітну матір обвинувачують у сексуальній експлуатації малолітньої доньки
- На Закарпатті ДП «Ліси України» зобов’язано сплатити 4,5 млн грн за незаконну рубку дерев у Свидовці
- Прокуратура в апеляції стягнула 2,6 млн грн за незаконну рубку в Ужанському національному парку
- За 6 тисяч євро обіцяла переправити «клієнта» до ЄС: на Закарпатті затримано жінку, яка організувала незаконний «трансфер»
- В обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку «Роми Закарпаття: історія, пам'ять, гідність»
- Наркотики під виглядом прального порошку: на Закарпатті судять учасників міжнародного каналу постачання кокаїн
- На Закарпатті затримано пенсіонера за підозрою у зґвалтуванні двох малолітніх сестер
- ДБР і прокуратура повідомили про підозру трьом посадовцям районного ТЦК на Закарпатті
- $10 тисяч за переправлення до ЄС: на Закарпатті викрито дві схеми незаконного перетину кордону
- Прокуратура через суд повертає Керецьківській громаді землю з незаконними рибниками
- На Закарпатті прокуратура через суд вимагає надати 400 гектарам «Річки Білої Тиси» статус заповідної території
- На Хустщині прокуратура через суд вимагає стягнути понад 883 тис. грн боргу за землю
- В Ужгородському замку завтра відкриють виставку «Роми Закарпаття: історія, пам’ять, гідність»
- Понад 1,2 млн грн за шкоду довкіллю: на Тячівщині ДП «Ліси України» зобов’язано сплатити до бюджету шкоду за незаконну рубку у лісництві
- На Закарпатті прокуратура перевіряє умови перебування неповнолітніх із Вишневого у дитячому таборі
- Прокуратура оскаржуватиме надто м'який вирок чоловіку, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн
- Ужгород прийняв Всеукраїнський форум проєктних рішень для розвитку ромських громад
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, прикордонники та прокуратура блокували ще три нових «трансфери» ухилянтів до ЄС

До цієї новини немає коментарів