На межі Закарпаття і Львівщини перевернулася вантажівка

Як вже повідомлялося, 9 вересня о 00:01 в оперативно-рятувальну службу поступило повідомлення, що на автошляху державного значення Київ-Чоп (703 км) поблизу с. Латірка Воловецького району сталася дорожньо-транспортна пригода. За попередніми даними, водій вантажного автомобіля «SCANIA», мешканець Одеської області 1968 року народження, не впорався з керуванням транспортного засобу та допустив його перекидання.
Для вивільнення водія із салону автомобіля залучалось чергове відділення ДПРП с. Н. Ворота у складі 4-ох чоловік особового складу на одній одиниці техніки. Рятувальники також здійснили заходи по очистці дорожнього полотна від залишків паливно-мастильних матеріалів.
З попереднім діагнозом черепно-мозкова травма та струс головного мозку водія каретою швидкої було доставлено до лікувального закладу.
До теми
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси
- В Ужгороді та Виноградові рятувальники ліквідували наслідки негоди
- На Рахівщині гірські рятувальники надали допомогу травмованому юнаку
- Друга смерть на Закарпатті цього року через спалювання трави: на згарищі на Мукачівщині знайшли тіло жінки
- Рятувальники ліквідували наслідки негоди на Ужгородщині
- У Солотвині за кошти ЄС відкрили новітній Центр безпеки громадян
- Масштабна пожежа у Міжгір’ї: власник магазину опинився в лікарні, вогонь ледве не знищив сусідні будівлі
- На Хустщині рятувальники не допустили поширення масштабної пожежі на деревообробному підприємстві
- Закарпатські рятувальники складали іспит на право керувати гасінням пожеж
- Лише протягом однієї доби на Закарпатті сталося 12 пожеж
- На Мукачівщині вогнеборці загасили масштабну пожежу в металевому складському приміщенні
- На Берегівщині внаслідок нічної ДТП травмовано людину
- Гірські рятувальники Рахівщини надали допомогу трьом заблукалим туристам
- Вогнеборці Виноградова не дали двом мікроавтобусам згоріти вщент
- На Ужгородщині піротехніки знешкодили мінометну міну часів Другої світової війни
- Закарпатські рятувальники увійшли до десятки найсильніших пожежників-рятувальників Firefighter Challenge
- Роботизований комплекс допомагатиме рятувальникам Закарпаття працювати у небезпечних умовах
- На Закарпатті зберігається надзвичайна пожежна небезпека
- Безпека на воді: рятувальники провели профілактичний рейд на Ужгородському кар’єрі
- Закарпатські рятувальники отримали 300 кисневих балонів від благодійного фонду «Українські вогнеборці»

До цієї новини немає коментарів