Прокуратура почала розслідування, пов'язане з експлуатацією дитячої праці на Мукачівщині

Як уточнили в Мукачівській місцевій прокуратурі, підслідність даного провадження визначено за слідчим відділом Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області.
Підставою для реєстрації вказаного кримінального провадження стала інформація, виявлена прокуратурою в ході моніторингу електронних ЗМІ. Зокрема, на сторінці одного з інтернет-ресурсу розміщено статтю під заголовком «В Мукачево воспитанников детдома заставляют бесплатно работать и отбирают пенсии».
Зі змісту даної статті вбачається, що представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, за результатами перевірки у Мукачівському дитячому будинку-інтернаті, виявили, що адміністрація дитячого будинку експлуатує вихованців закладу шляхом використання їх праці на польових роботах.
Керівник Мукачівської місцевої прокуратури Олександр Братюк додав, що враховуючи, що вказаний факт потребує перевірки слідчим шляхом і відповідного прокурорського реагування – розпочато вказане кримінальне провадження.
Довідково:
ч.2 ст.150 КК України - Експлуатація дитини, яка не досягла віку, з якого законодавством дозволяється працевлаштування, шляхом використання її праці, вчинена щодо кількох дітей або якщо вони спричинили істотну шкоду для здоров'я, фізичного розвитку або освітнього рівня дитини, або поєднані з використанням дитячої праці в шкідливому виробництві, караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
До теми
- На Закарпатті судитимуть підрядника за ДТП під час ремонту траси Київ-Чоп, у якій вагітна жінка зазнала тяжких травм
- На Рахівщині взято під варту чоловіка, якого підозрюють у смертельному побитті односельця
- На Закарпатті прокуратура повідомила про підозру екскерівнику Берегівського надлісництва, який організував знищення дубів у лісництві на 1,6 млн грн
- Смертельна ДТП на Закарпатті: водія, з вини якого загинуло двоє підлітків, засуджено до 7 років ув’язнення
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Aqua Fest – інтерактивна наукова екоподія для молоді відбувається сьогодні в Ужгороді
- Що буде на Aqua Fest в Ужгороді: повна програма інтерактивної наукової екоподії
- Неналежний догляд за тяжкохворою 7-річною дитиною призвів до смерті - на Закарпатті судитимуть матір
- Смерть туристки на «Драгобраті»: справу керівництва курорту передано до суду
- До 200 тисяч пасажирів поза касами: на Закарпатті викрили масштабну схему «тіньових» міжнародних перевезень
- «Не просто пес, а помічник у реабілітації дітей»: на Берегівщині поліцейські повернули загублену собаку господарям
- Закарпатці долучилися до вшанування роковин авіаудару РФ по драмтеатру в Маріуполі
- Верховний Суд залишив у силі вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
- В Ужгороді відбувся всеукраїнський форум «Як навчання стає відкритим»
- На Хустщині прокуратура через суд вимагає встановлення захисту понад 223 га пралісів
- 120 тисяч гривень «відкату» під час реконструкції привокзальної площі у Мукачеві: прокуратура повідомила про підозру посадовцю міськради
- Завершено розслідування у справі незаконної передачі 1,5 га землі на курортному Драгобраті. На лаві підсудних – ексначальниця Держгеокадастру
- На Закарпатті посадовця підозрюють у службовій недбалості, що призвела до втрати 44,5 гектарів земель НПП «Синевир»
- Незаконний видобуток на унікальному цеолітовому родовищі на 11 млн грн: директору заводу оголошено підозру
- Ексдиректора Міжнародного аеропорту "Ужгород" підозрюють у недбалості, через яку підрядник заволодів майже 700 тис. грн на ремонті дорожнього покриття

До цієї новини немає коментарів