Як у Мукачеві почали відзначати "Сяту Марю"
28 серпня православні та греко-католики святкують одне з найбільших христянських свят церковного календаря - Успіння Пресвятої Богородиці, яке для мукачівців є також престольним святом.
28 серпня православні та греко-католики святкують одне з найбільших христянських свят церковного календаря - Успіння Пресвятої Богородиці, яке для мукачівців є також престольним святом.
Народний депутат Нестор Шуфрич заявив, що в той час коли його син скоїв наїзд на пішохода в Києві, він перебував у відпустці за кордоном. За його словами, через інцидент із сином він перервав відпустку і терміново прилетів до Києва.
Виноградівка Глорія Головчак минулого року стала фіналістом програми і на 10 місяців поїхала в Америку до штату Огайо.
Напередодні Дня пам’яті Святого Августина (день смерті 28 серпня 430р) в храмі села Кучава відбулася святкова літургія, після якої на вірників чекала ще одна урочиста подія – освячення Хреста.
У центрі Києва Ввечері у суботу, 26 серпня, син народного депутата Нестора Шуфрича на пішохідному переході у центрі Києва збив чоловіка.
У неділю, 27 серпня, на Донбас вирушила група у складі чотирьох чоловік від Управління ДСНС України у Закарпатській області.
Сьогодні в Ужгороді на площі Театральній пройшов XIV силовий турнір «Карпатський медвідь».
Міжнародна Літня Школа на тему "Елементи пермакультури в урбанізованому середовищі" для молоді від ЕКОСФЕРИ цього року відбулася з 20 по 27 серпня.
Сьогодні, 27 червня, на в’їзді в м. Мукачево неподалік поста ДАІ сталась дорожньо-транспортна пригода, у яку потрапили легковик та позашляховик.
На Корятовича, 13, навпроти Гірчичного зерна у дворі помер чоловік.
У серпні до Верховної Ради України внесено законопроект про функціонування української мови на державному рівні.
Щоправда, сьогодні від нього залишилися одні тільки руїни, які мандрівники можуть знайти на крутій скелі на березі річки Бронька на Іршавщині.
Місцем проведення триденного фестивалю "Кредо" стала міська реформаторська церква.
З нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України в Ужгороді відбувся турнір з міні-футболу серед працівників фіскальної служби західного регіону.
Ситуація з гривнею, шкільні нововведення, пенсійна реформа, абонплата за газ, оренда житла, ціни на нерухомість...
Підйомник на гору Гембу, до речі, чи не найдовший на Закарпатті. Щоб піднятись догори, зазвичай треба 20 хвилин.
Тут представлено різноманіття художніх творів: пейзажі, натюрморти, портрети, жанрові сцени – кожна з робіт заслуговує на увагу глядача.
Вогняна НП сталася на території Хустського району.
Закарпатські прикордонники від такої "пропозиції" рішуче відмовилися.
Вчора у Виноградівському міському будинку культури відбулось офіційне відкриття міжнародного конкурсу-фестивалю сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона” імені Андрія Гріги.