На Закарпатті провели ювілейну XXV спартакіаду енергетиків гірського краю
На базі відомчого пансіонату «Енергетик» відбулася ювілейна XXV обласна спартакіада енергетиків Закарпаття. На старт змагань вийшли понад 450 учасників з 15 команд.
На базі відомчого пансіонату «Енергетик» відбулася ювілейна XXV обласна спартакіада енергетиків Закарпаття. На старт змагань вийшли понад 450 учасників з 15 команд.
В Ужгородському замку дітвора сьогодні радісно і креативно розпочала літо!
У супроводі оркестру Ужгородського державного музичного училища імені Д.Задора сьогодні набережною Незалежності в обласному центрі Закарпаття пройшов традиційний марш-ходотон дітей із особливими потребами.
Йдеться про міжнародний конкурс 2017 Pacific Rim.
У День захисту дітей історично-культурний центр «Совине гніздо» перетворився на осередок неформальної освіти та дозвілля для малечі. Тут відбувається дитячий ярмарок ідей та розваг «Фортеця».
Виставку-презентацію у рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей «Калейдоскоп країн-сусідів» провели сьогодні школярі на набережній Незалежності в Ужгороді.
У добре відомому всім містянам парку культури та відпочинку «Під замком».
На сцені на площі Театральній в Ужгороді сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, учні кожної з міських шкіл танцями, піснями представляли якусь європейську країну. Наприклад, Австрію презентували вальсом, Іспанію – танком юних Кармен тощо.
Мета акції – показати, що цивілізований ринок в Україні – реальність, а доступний автомобіль для українців може бути не лише мрією.
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв сьогодні оглянув будівлю, де знаходиться психоневрологічне відділення міської поліклініки.
Чому сьогодні замість сімей із шахтарського Солотвина "спецбудинки" в Тереблі обживають переселенці з багатостраждального Донбасу?
Із Міжнародним днем захисту дітей міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та його заступник Ігор Фартушок сьогодні зранку привітали вихованців медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя».
Прикордонника Мукачівського загону Сервило Тараса Ярославовича, який врятував життя двом нелегальним мігранткам, нагороджено медаллю «За врятоване життя».
В останній день весни в закарпатській організації Національної спілки письменників України відбулась творча зустріч із журналісткою, письменницею Любов Дмитришин (Часто), яка вже 26 років мешкає у США.
31 травня група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення проводила планові роботи з розмінування місцевості в районі с. Тарнівці Ужгородського району.
Під час санкціонованого судом обшуку оселі жителя Мукачева правоохоронці вилучили незареєстрований карабін системи Мосіна-Нагана калібру 7,62 мм. із знищеним номерним позначенням. Зброю направлено на експертизу, за даним фактом розпочато розслідування.
Звичайна розмова з ужгородським поетом, автором збірок «Гра з (лю)циферблатами» та «Колискова Кусто» Томашем Деяком про себе, місто та творчість. Далі – пряма мова.
На замітку туристу!
За кермом іномарки перебував громадянин України.